Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Tetszik a haverom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tetszik a haverom nője.

Figyelt kérdés

... de úgy érzem én sem vagyok neki közömbös.

A haver meg a csaj már több mint egy éve járnak, de nem keféltek még. A csajjal elég sokat szoktam beszélgetni, sokmindent elmondott a haverjával kapcsolatban, pl. azt is h nem feküdtek még le, pedig a csaj akarná, meg hogy ugy érzi nem foglalkozik vele eleget a haver. Egyik hétvégén a haver nem volt a városban, én meg átmentem a csajhoz, egész délután beszélgettünk, kibeszéltük a haver hülye dolgait, elmesélte a csaj h mi nem tetszik neki, meg hogy a haver családtagjaiban mi nem tetszik neki, a nagymamától az anyjáig kibeszéltünk mindenkit (pl. elmondta, hogy egyszer amikor a havernál aludt, halltta hogy valaki mászkál a haver szobája előtt, és h tuti az anyja hallgatózott). És nem ez az első eset.

Szal -szvsz- elég intim dolgokat is elmond nekem a csaj, meg sokszor mondja h megint elege van, meg h szakitani akar, de még nem tette meg.

Aztán én ugy gondoltam h bejövök a csajnak, és ezért mondd el nekem ilyeneket, de közben nem lép semmi konkrétat. Én állandóan huzom az agyát félreérthető beszólásokkal, ami nem tetszik neki, azt két hete elküldött a rákba, de biztos forrásból tudom, h majd meg akar bocsátani :)

Ötletek, vélemények jöhetnek...


2010. júl. 6. 23:01
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Az már elég rossz jel, hogy "megsértődik a félreérthető beszólásaid miatt". Egyértelműen azt mutatja, hogy nem akarja a dolgot, vagy húzni akarja a fejedet. Teljesen mindegy, egy éretlen kis k*urva. Aki fel akar használni a saját céljaira. Mindenképpen ejtsd a témát. Nem éri meg feláldozni a férfibecsületet.
2010. júl. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Ehheh. Lehet, hogy mindez a reaktor közelsége miatt van? :P (ugyanis a csaj Pakson lakik) //csak poén, már minden szar az eszembe jut :ĐĐĐ
2010. júl. 7. 00:01
 23/26 anonim ***** válasza:
0%

nyúld le :D

mit i ezen ?zélsz

odamész , bepartyzod egykettőre , azt akkor megvan ^^ ,



este meg megrakdosod . =dd

2010. júl. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
_Amen_
2010. júl. 7. 00:16
 25/26 anonim ***** válasza:

Ha Ő lenne életed nője racionális döntés lenne elveszíteni, feláldozni érte egy egész baráti kört......

Ellenben csak pillanatnyi vágyak kielégítéséért túl nagy áldozat.


Hosszútávon gondolkodj.

2010. júl. 7. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
ha ennyi baj van vele hagyd a fenébe....dugj meg mást;)
2010. júl. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!