Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért lehet az, hogy a csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért lehet az, hogy a csaj nem akar 4-6 másodpercnél tovább csókolózni? (haverom b. nője) ő 16F a csaj meg 15

Figyelt kérdés

Azt tudom ,hogy mind kettőjüknek még az első 5 kapcsolatok egyike, szoval amatőrök egy picit, de ők már 6 hónaposak és ennyi idősen sztem már többre kéne jutni.

Elvileg a lány mindig elkezd "kuncogni" (ahogy a haverom mondja :)) néhány másodp. után...

Vélemény?


2010. jún. 4. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Büdös a haverod, ez iritálja a lányt, aki kínjában kuncog.
2010. jún. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem nagyon viccesen csinál valamit a fiú ezért röhögi ki a csajszi.. Kérdezze meg miért röhög közbe. :)
2010. jún. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igazából nem tudom miért érdekel hogy a haverod meg a barátnője mit csinálnak meg mennyi ideig ...de hát mindegy.


Amúgy nem tudom, mert kislány ?(15) nem csinálta még előtte és viccesnek tartja? Mert nem 100as? Mert nincs kedve? Mert szarul csinálja a srác? Nem tudom lehet egy pár oka.

2010. jún. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a 30centis fallosza eltolja a lányt.
2010. jún. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

a haverom biztos nem büdös ;) már 9. éve ismerjük egymást szinte mindent megbeszélünk..


nyugi nem vagyunk homik ;), és CSAK és csak is azért érdekel ennyire mert segíteni akarok neki.. hamár fönt vagyok ezen az oldalon akkor megkérdezem.. azért van!

2010. jún. 4. 22:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Hülye a csaj:D én imádom a hosszú csókot.:D

19L

2010. jún. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szarul smárol a barátod vagy te
2010. jún. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1. szarul smárol a haverod

2. a csaj azt gondolja magáról hogy szarul smárol, ezért röhögéssel leplezi magát

2010. jún. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!