Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Teljesen belesze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Teljesen beleszerettem az egyik legjobb haverom húgába!

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy nagyon jó haverom és elmentem hozzá az egyik nap. Ott volt a húga is. Köszönt, de többször nem láttam. Nos én valójában nem ekkor szerettem bele. A haverom sokat mesélt róla és már akkor teljesen odavoltam. De amikor megláttam őt aznap pár másodpercre. Igazából nem így képzeltem el őt. A haveromnak egyszerűen nem merem elmondani. Már megpróbáltam, de nem mondtam semmit. Hogyan ismerkedhetnék a lánnyal? A haverom nem haragudnak? Eléggé félti őt... Sőt egyszer azt mondta, hogy ő valószínűleg nem fogja kedvelni a húga barátját és szerinte ez így rendben is lesz.

Nekem nincs húgom, de ha lenne én sem venném jó szemmel ha egy jó haverom járna vele.


Segítsetek!


17/F


A lány 15 éves.


2011. szept. 23. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Kockázatos. Rámehet a barátság. Ha nem az elején, akkor a szakításnál. Ráadásul az még egyáltalán nem biztos, hogy a lánynak esetleg bejönnél. Döntsd el, hogy megéri-e. 15/L :)
2011. szept. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Szevasz Harry Potter!
2011. szept. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Her Riporter
2011. szept. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a haveroddal róla. Mondd meg neki, hogy bejön a húga és rossz néven venné-e ha esetleg elhívnád valahová.
2011. szept. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ajtóstul rontani a házba, elmehetsz többször is a haverodhoz, lehetőleg olyan időpontban, amikor a lány is ott van, és előbb-utóbb nyílik alkalom beszélgetni. Ha kiderül, hogy elviselhetetlen, örülhetsz, mert minden marad a régiben, ha tényleg tetszik, személyes ismeretség alapján is, akkor még mindig ráérsz aggódni. De ha elhívod valahová, semmiképp se a haverod háta mögött csináld.
2011. szept. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Na mi lett veletek azóta?:)
2015. febr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Összejöttetek akkor, vagy bármikor?
2022. aug. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Jártatok?

2023. jan. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!