Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy haverom és nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy haverom és nem tudom mit csináljak. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy haverom akivel jól elszoktunk beszélgetni minden féléről, és smárolni is szoktunk, nem tudom ez mennyire helyes, de szoktunk. Már elég régen nem találkoztunk, de eddig is mindig én hívtam őt. Tudom hogy fura hogy én hívom el, de ha ő nem, muszáj nekem. De mikor meg találkozunk, mindig ő smárol le először. Na szóval, a lényeg az hogy jó lenne már megint találkozni vele, de nem igen keres.. Ha fent van face-en nem ír rám, de ha én ráírok akkor utána jól elbeszélgetünk. Miért csinálja ezt velem? Kezd megunni, vagy kezd már nem barátként tekinteni rám, vagy mi lett vele? Segítsetek hogy mit csináljak ! Értelmes válaszokat pls! 16/L
2011. okt. 9. 00:23
 1/3 Panda Péter ***** válasza:
szerintem te vagy az "aranytartalék" amíg jobbat nem talál. de ha ilyen hülye vagy és így hagyod magad, előbb vagy utóbb le is fog fektetni.
2011. okt. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szamy-Web válasza:
Hát nekem is van ilyen barátom! És én rákérdeztem személyesen h mért csinálja ezt. és azt válaszolta h azért nem hív át mert tudja h én fogom hívni ha úgy van + mindig átmegyek hozzá. :/ de valamék nap megbeszéltük h többet ne nagyon csináljunk ilyeneket ( csok stb.. )
2011. okt. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
és azóta nem is volt semmi ilyen, miután megbeszéltétek?!
2011. okt. 9. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!