Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért csinálják ezt velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért csinálják ezt velem? Mért nincs sosem egy normális haverom?

Figyelt kérdés

Már nagyon zavar..

nem tartom magam se szépnek, se jónak se kedvesnek, se semmi pozitív dolgot nem gondolok, vagy hiszek el magamról, még ha a párom mondja sem.. nem jó de ez így van..

És mégis, akivel összebarátkozok az előbb utóbb belém szeret, és néha úgy érzem nincsenek barátaim mert már mindenkinek több vagyok, és nem értem miért hiszen ez így is van, és téényleg nem értem hogy lehet ez, nem fake kérdés és hiába mondja egy olyan lány hogy örüljek neki, aki nem tudja ennek a dolognak a hátul ütőit mert bizony én úgy érzem nagyon sok van benne...

Ez már számomra nem normális, mit tegyek?

a többiek véleménye nem számít, de mindenki szépnek tart, okosnak, kedvesnek kivéve magamat mert én úgy gondolkodom saját magamról, hogy csak egy senki vagyok

Sok negatív irányú dolgot éltem már át..


2010. szept. 23. 17:49
 1/3 Kamuuu ***** válasza:
Irj 1 privit majd én leszek 1 normális haverod ha gondolod:D
2010. szept. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is ebben a cipőben járok..egy évben majdnem minden barátságomnak fél év után vége..4 5 kapcsolat és mind azért mert többet akarnak..nem tudom mi jár a fejükben..de pl visszahallottam mástól, hogy az akkori haverom fel akar szedni pedig tisztáztam vele a legelején..szerintem velük van a baj és nem veled..ne is gondolj ilyenekre..az ő bajuk, h nem tudnak uralkodni magukon..
2010. szept. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kamuuu ***** válasza:
Én tudok van 1 nagyon jó és van több lány barátom igaz h némelyikük iránt többet érzek de nem mondom meg és nem gáz engem meg nem zavar nagyon xd
2010. szept. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!