Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a pasim nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a pasim nem normális?

Figyelt kérdés
Állandóan nők után lohol és ha ezt megemlítem neki akkor azt mondja,hogy féltékeny idióta vagyok. Állandóan nőket nézeget,chatel velük, titkolózik, jelszavakat rak minden felé ha már közel megyek a laptopjához akkor megtudna verni mert fél...biztos titkol valamit. Általában agresszív idióta,szerintetek hagyjam ott vagy és előtte jól verjem meg????
2011. júl. 11. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:

előtte jól verd meg... XD azért ez vicces.:D


De am... hagyd ott, mi ebben a nehéz döntés?

2011. júl. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szívesen verném egy kicsit,mert nem normális. ahelyett,hogy velem foglalkozna játékokban csajozik..szerintetek??? este meg kilopózik kiverni inkább,hogy velem szexelni..hát én komolyan agyfszt kapok tőle
2011. júl. 11. 22:26
 3/6 a_maestro_főnök ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe a "mit csináljak a barátnőm teljesen degenerált?" kérdést. XD
2011. júl. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire látod, hogy másfelé tekintget, ráadásul nem is kíván, miért nem hagyod ott?! Ez a verekedés meg a másik..hát milyen kapcsolat az, ahol már verekedni "kell"? Gondolj bele.
2011. júl. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért is nevezed a pasidnak? Attól, hogy egy tévét néztek, még nem lesz a pasid. Ennél többet meg nem látok ebben a "kapcsolatban".
2011. júl. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én szívesen megverem a kedvedért, te meg otthagyhatod ×Đ
2011. júl. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!