Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az h a pasim ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az h a pasim ezt csinálja velem? 15/L

Figyelt kérdés

pár hete összejöttem egy sráccal és tök jól elvagyunk.. most lesz egy fesztiválos buli féleség és ő azt mondta azért nemfog eljönni fesztiválra meg utána discóba mert h engem nem akar részegen látni... ez nekem nagyon szarul esett :'(

meg mindig kifogásokat keres h ne talizzunk és multkor az volt a kifogás h nem találja a telefontöltöjét és lehet nem ér ide délután 2 re...:S


2011. aug. 11. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
no az felejtős és gyanus hogy igyv iselkedik azzal akit állitólag szeret...18/F
2011. aug. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyakran iszol, az elsőt megértem. A 2. esetre nem tudok mit mondani.
2011. aug. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
hát ez nem egészen normális. kissé úgy tűnik hogy le akar koptatni... én elkísérlek fesztiválra:)
2011. aug. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező én sem szeretnélek részegen látni:) Az már nekem nem vicces látvány egy részeg lányXD Amúgy az meg, hogy nem szíves találkozik veled? Miért kell kifogás? Csak nem másik csajjal van radijaXD
2011. aug. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az nem normális, ha Te 15 évesen lerészegedsz!

De, ha ez nem igaz, csak kifogás, akkor elgondolkodtató, megéri-e tovább húzni a dolgokat a sráccal. Talán hasznos lenne megkérdezni, ő mit akar a továbbiakban.

2011. aug. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát engem öö sose látott részegen és nem is szoktam az lenni ... most nagy buli lesz de nem 100 h én részeg leszek.nem szoktam :) köszi utolsó elöti válaszolóó:))
2011. aug. 11. 20:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem normális. Szerintem azt akarja hogy te dobd ki, un téged, viszont egy gyáva kis nyúlgerinc aki nem képes ezt a szemedbe mondani. Két féle képpen könnyítheted meg a dolgát: szakítasz vele (MOST!) úgy hogy a képébe mondod, másik megoldás pedig hogy fogod magad és nem keresed, nem írsz neki, nem beszélsz vele telón sem, legalább egy darabig, és csak utána vágod a képébe hogy vége.
2011. aug. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Ne legyél alkoholistaa!! megértem a barátodat:))
2011. aug. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
de mondom h nem szoktam részeg lenni alkoholista meg föleg nem vagyok:)
2011. aug. 11. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!