Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha az összes haverom azzal b*szogat hogy egy cigány csajjal járok, miközben nem cigány?!

Figyelt kérdés

Qrvára felb*sz. A legviccesebb az egészben hogy az a gyerek aki először mondta mindenkinek hogy cigány, ő lógott rajta folyton de aztán mégis velem jött össze. Ő így faszán elterjesztette mindenkinek bunyózni meg nem fogok mert látom rajtuk hogy viccnek szánják csak qrvára nem veszik észre hogy nekem nem az. sőt egy másik gyerek akivel néha lent lógok még látta is, csak akkor még nem jártam vele, aztán azt mondja hogy nem emlékszik-.-


Mia szart csinálhatnék hogy leállítsam ezt a fszfejt?


14


2010. jún. 1. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
ne járjál cigány csajjal, a magyar suni sokkal fincsibb, hidd el
2010. jún. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Javaslom ne foglalkozz velük. Azzal sokkal jobban idegesíted őket ha te nem foglalkozol ezzel a "viccel". Ezt azért teszik most, mert látják rajtad, hogy ezzel fel tudnak idegesíteni. 30/N.
2010. jún. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nem kell cigánnyal járni, a szép szőke, vagy vörös magyar csaj sokkal szebb, kedvesebb, és jobb.
2010. jún. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha tényleg a haverjaid, beszéld meg velük komolyan, hogy ez téged zavar, és akkor le fognak állni. Ha nem akkor hanyagold őket.


20/f

2010. jún. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi is néha baszogatunk egy gyereket hogy cigány csajjal jár,mert a barátnője barna bőrű:D

Szerintem ne foglalkozz vele, ha te mag vagy róla győződve hogy nem cigány akkor jó van, az a lényeg.

2010. jún. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14 évesen korai még bekerülni a cigányok közé, ez olyan mint a maffia hidd el nekem, egyszer bekerülsz nincs visszaút xD
2010. jún. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

xD Full magyar a csaj. Ismerem az annyát, nővérét és faterjával is találkoztam. Mindenki full fehér a családjából, nővére vörös.. ő is és a barátnőm is jól néz ki. haja az barna színű..


és tudom hogy ki cigány.. a viselkedésükben is megmutatkozik..

2010. jún. 1. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!