Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha a lakótársato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a lakótársatokkal összejöttök, miközben bnője van?

Figyelt kérdés
Együtt laktam a párommal és 2 barátjával. Szakítottunk 4év után. Ő elköltözött. Az egyik barátjával mindig volt köztünk egy kis "feszültség", vonzódunk egymáshoz. (Neki van bnője egy éve.) Miután mi szakítottunk lefeküdtünk egymással. Ez egyre többször megismétlödött. Összeköltözik a bnőjével, ha nincs itt a bnője flörtölünk, és a vége mindig az, hogy együtt alszunk...A bnője nagyon bizalmatlan (persze nem ok nélkül) a sráchoz, fél az egésztől, és 7 évvel fiatalabb a lány.A költözés előtt megkérdezte a srác, hogy mit akarok és a volt barátommal tényleg vége, vagy még van esély a békülésre. Én mondtam, hogy tényleg vége. Arra nem tudtam választ adni, hogy mit akarok, vagy ez most mi ami kettőnk között van.Mikor elmondta, hogy költözik, annyit mondott, hogy nem kapott választ. Úgy érzem nem nekem kellett volna döntenem, nem én voltam kapcsolatban.Nem tudom mit várt.Ő találkozni akar ugyanúgy és 2 utcányira fogunk lakni egymástól.Sajnálom a lányt, és nem tudom mit csináljak.A pasi nővérével és a párjával mi nagyon jóban vagyunk. A csajt nem igazán szeretik, az igen nem-nél többet az egy év alatt nem beszélgettek. Egyáltalán nem támogatják az összeköltözést. Most, hogy költözik, rájöttem, hogy mennyire fontos nekem, és nem karom "elveszíteni". Szerintetek?????
2011. aug. 21. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
dobnám és kiverném az agyamból aztán meg kiverném a kutyám faszát is
2011. aug. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ezt nem fogom elolvasni, mert irtó hosszú. De az tuti, hogy nem illik összejönni valakivel, aki foglalt. Ennyi.
2011. aug. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen ez gáz mindkettőtök részéről,komolytalan,hiszen csak az jön le,hogy sexeltetek.Persze van ilyen,csakhogy elkellett volna kicsit komolyitani,de ezt egyikötök sem tette,ezért komolytalan.A csajáról jelen esetbe nem kéne semmi véleményt nyilvánitani,jó lehet kuka,lehet nem is illenek össze,de ők vannak kapcsolatba.Ha te lennél ő,mármint az a lány és mondjuk féllábu lennél,elfogadnád indoknak,hogy csal a párod,azzal,hogy te féllábu vagy,ha kiderülne?Nem olyan bonyolult,mint amilyennek tünik.Persze ettől azt,hogy sexeltetek,meg értem,csak a kérdésed miatt komolytalanná vált az egész.
2011. aug. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Keress más pasit, annyi pasi van még a világon!!! Miért pont az kell aki éppen összeköltözik a barátnőjével???

Ha annyira akart volna veled lenni már rég összejött volna veled, és szakított volna a másik csajjal, de nem tette.


Szerintem csak haladj az árral, fogadd el azt ami jön, elképzelhetőnek tartom hogy pár hónap múlva, rájön hogy a csaj akivel összeköltözött, nem az igazi, és összejön veled. De szerintem legjobb amit tehetsz, hogy beavatkozás nélkül hagyod hogy magától alakuljanak a dolgok.

2011. aug. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Már megint egy hülye p.csa, aki más pasijára mászott rá. Gratulálok. És még csodálkoztok, hogy minden nőt k.rvának tartunk. Nem ok nélkül.

Persze a gerinctelen ribancf.sz sem különb semmivel. Remélem a csaj hamar rájön, hogy mekkora tetűvel jött össze, és kidobja a francba.

2011. aug. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem én kezdeményeztem, hanem ő!
2011. aug. 23. 19:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azért érzed úgy, hogy mégiscsak kell, mert távolabb került tőled. Egyetértek azokkal, akik azt tanácsolták, hogy hagyd. Ha tényleg fontosak vagytok egymásnak, az úgyis kiderül az elkövetkezendő pár hónapban.
2011. aug. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A dugás az kétemberes. Tök mind1 ki kezdte. Amúgy jöjjetek össze és próbálj meg bízni benne úgy hogy tudod neki nem akadály hogy nője van. Sok sikert!
2011. aug. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!