Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb haverom utál, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb haverom utál, mert meghúztam a volt nőjét! Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Amúgy ők már kb fél éve hogy nem vannak együtt, és a baráti körünkben nem csak én húztam meg a volt nőjét,de érdekes módon csak velem nem áll szóba. Komolyabban úgy sem akarnék vele semmit, még akkor se ha a csaj akarná, ez csak olyan egy éjszakás kaland volt. Mit csináljak a haverommal?
2010. jan. 18. 16:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Húzd meg őt is. Attól szerintem észhez térne.
2010. jan. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, meg kérdezd meg hogy miért is gond ez valójában? Már nincsenek együtt. Mond el neki, hogy mi történt és hogy volt. Előbb utóbb megenyhül!
2010. jan. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meleg, de lehet megoldásnak nem is lenne rossz!:D
2010. jan. 18. 16:13
 4/19 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem áll velem szóba, bulikba még csak köszönni sem köszön.Amúgy én sem nagyon értem, hogy miért zavarja, ha már nem voltak együtt.
2010. jan. 18. 16:14
 5/19 anonim ***** válasza:
OMG! Beszélő csavar!
2010. jan. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

"nem vannak együtt" erre mondta mindig a töri tanárom: a macska fel van mászva a fára. Beszélj már magyarul!


Egyébként a volt nők tabuk, hacsak nem hosszú évek teltek el. Elb@sztad.. majd talán megbékél

2010. jan. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Miért nem találtál másik csajt a 3,5 milliárd közül?


"nem vannak együtt" bazz...

2010. jan. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ezt el is fogadnám, ha nem csak én tettem volna meg a baráti körünkben.
2010. jan. 18. 16:30
 9/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a többiek megkérdezték tőle, hogy lehet-e.
2010. jan. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Jaja, a volt nők tabuk, de erre én is úgy jöttem rá! Én is buktam egy két havert! Engem nem zavar, de van akit igen!
2010. jan. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!