Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb haverom utál, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb haverom utál, mert meghúztam a volt nőjét! Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Amúgy ők már kb fél éve hogy nem vannak együtt, és a baráti körünkben nem csak én húztam meg a volt nőjét,de érdekes módon csak velem nem áll szóba. Komolyabban úgy sem akarnék vele semmit, még akkor se ha a csaj akarná, ez csak olyan egy éjszakás kaland volt. Mit csináljak a haverommal?
2010. jan. 18. 16:09
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem hogy oda mentek és megkérdeték volna, hogy haver meghúzhatom a nődet? De...mind1 is,én legalább elmondtam neki.
2010. jan. 18. 16:41
 12/19 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem sem kellene egy VOLT barátnő miatt féltékenykedni. Milyen jogon?
2010. jan. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ezaz, semmi közük egymás dolgaihoz a továbbiakban. Az meg az én dolgom kivel mit csinálok, még ha a haverom volt nője is az, akivel.
2010. jan. 18. 16:53
 14/19 anonim ***** válasza:
"De...mind1 is,én legalább elmondtam neki." Ezt úgy érted, hogy a haverod nem tudja, hogy a többiek is elkapták már a volt nőjét?
2010. jan. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Hát, 3-an voltak, nélkülem, ebből 2-ről tud, és velük nem bunkózik.
2010. jan. 18. 17:01
 16/19 anonim ***** válasza:
hát nemtom... szerintem valahogy próbálj meg dumálni vele erről vagy a franc tudja, én sem értem akkor hogy miért csak veled van baja.
2010. jan. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Azért köszi!
2010. jan. 18. 17:09
 18/19 anonim ***** válasza:

Ha az ő nője volt.... pff :DD kinek volt ilyen nője? :DDD

ezt bárki meghúzogatja !

2010. jan. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

alkalmazz fordított pszichológiát inkább...

Te is elutasítod azt aki túlságosan könyörög neked valamiért...


Inkább mutasd azt felé hogy jól érzed magad és hogy egyátalán nem zavar hogy ilyen veled és nem zavar hogy bunkózik, ha beszól szólj vissza neki...

mondd neki hogy felejtse már el azt a nőt...


vagy ott a saját kommented...szakítottak így a csaj szabad préda és te nem erőszakoltad meg...

2010. jan. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!