Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik legjobb HAVEROM lány! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem azért, mert nincs fiú haverom, csak vele beszélem meg velem és vele mi van.. és hát lett egy barátja (kapcs.) és a fiúja nagyon féltékeny rám, holott annak a fiúnak is a legjobb barátja lány, és szinte megtiltja hogy a lány, aki történetesen ugy a haverom velem találkozzon! Na ez milyen?


HA nem érted olvasd ujra :DD


2010. márc. 13. 02:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Értem én, nem kell aggódni.

Amúgy max beszélhetsz a fejével, mert megértem, hogy milyen idegesítő lehet. Vagy titokban találkoztok. Vagy hármasban. Jobb ötletem most hirtelen nincs.

2010. márc. 13. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
Rendezzetek sze.x partit,és mindenki megnyugszik majd.
2010. márc. 13. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ismerkedj össze a fiúval te is, ha nem is sikerül haverkodni legalább tudja hogy nincsm itől tartania, és az is leeht jó haverok lesztek és mászkálhattok hrámasban a legtöbb helyre.
2010. márc. 13. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

plan A: haverkodj össze a sráccal


plan B: szedd fel a csajt

2010. márc. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Reménykedj benne, hogy az a lány minél hamarabb rádöbben, mit kaphat egy olyan fiútól, aki ki akarja őt sajátítani és birtokolni, és megszabni neki, kivel beszélgethet. Ebből nem sül ki semmi egészséges a lány számára.
2010. márc. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Haverkodjatok össze és akkor majd 4-esbe tök jól ellesztek,lehet,hogy te meg az ő legjobb haverjával jösz össze :D:D
2010. márc. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

kb én is így vagyok...

A legjobb haverom lány, sokat beszélgetünk, lógunk együtt, van egy pasasa aki pedig baromiféltékeny, és a csaj ezért nem is mer annyiszor eljönni velem, meg siránkozik hogy nemmeri bevallani hogy velem ennyiszer járkál, pedig az őszinteség fontos egy kapcsolatban... Szal érted..

Szóval nem vagy egyedül :) Én leszarom, a szerencsétlen gyerek úgyse fogja sokáig kihúzni ha ennyire nyomi, csak az az egy bánt hogy mindig azzal jön a csaj, hogy mit szólna ehhez a pasija... Hát bocs...

2010. márc. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
párom legjobb haverja egy csaj, eleinte én is ferde szemmel néztem a dolgot, de beszélbettem a csajjal és elég jóba lettünk, szóval nálunk nem volt semmi baj ebből, tényleg csak azt teheted hogy beszélsz a sráccal.
2010. márc. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!