Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A haverom nője totál rám van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A haverom nője totál rám van állva. Már az idegeimre megy. Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
23-éves vagyok, és már 4 éve párkapcsolatban élek. A haverom velem egy idős, gyermekkori jó barátom, aki össze szedett egy csajt, kb fél éve. Gyakran láttuk a kapcsolatuk előtt lent a discoba, vagy akárhol, látásból ismertük.Aztán össze jött a haverommal. Azóta, amikor buliban vagyunk, vagy utcán vagy egyéb helyeken összefutunk, folyamatosan fogdos, tapizik, persze amikor ő is és én is egyedül vagyunk. Egyszer délelőtt 10 kor találkoztam vele a plázába,mondtam neki hazaviszem. Délután 4 óráig sehogy sem tudtam lekoptatni,bármit mondtam neki, velem jön, valamint megvár. Mondtam a haveromnak, hogy miket csinál a nője, de őt teljes mértékben hidegen hagyja az egész. Valamelyik nap kérdeztem a csajtól msn-en, hogy miért van rámállva, aztán írta hogy nem is a haverommal akart volna összejönni, csak mivel nekem van egy szerinte"k.rvám", nem tudott mást tenni, hogy a közelemben lehessen, és hogy azért kellek neki ennyire, mert mindig bejöttek neki a "táncos srácok". Mondtam neki kopjon le rólam, persze szép szóval, de sehogy sem érti meg. A haveromnak elmondtam az egész beszélgetést, ami a csajjal folyt, de ő is mondta hogy nem szereti, csak mégis jobb hogy van mellette valaki,és hogy nem érdekli, hogy mit csinál a nője. Engem viszont nagyon. Nem tudom mit csinálhatnék vele?
2010. nov. 18. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Igy nem fog beken hagyni, ha felajanlod hogy hazaviszed, msn-en kezdemenyezel beszelgetest. Mit szol mindehhez a parod. Mikor negyen vagyto, akkor kell mindezt megbeszelni a csajjal. Biztos vagy, hogy nem cirogatja a buszkeseged, hogy total rad van allva? Miert adsz neki eselyeket ahhoz hogy csak kettesben vagytok?
2010. nov. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én nem adok neki esélyt, msn-en is mindig ő ír rám,általában nem válaszok.Amikor ezt kérdeztem tőle, akkor beszéltem vele, mert érdekelt. Ha meg egyedül beülök valahova egy gyors valamire, és ott van, már kettesben vagyunk, és utána nem tudom lekoptani. Amikor hazavittem, pocsék idő volt, és annyira nem vagyok szemét a barátom nőjével. A barátnőmnek megemlítette, nem repdesett.
2010. nov. 18. 14:35
 3/4 anonim válasza:
Kerüld ahogy tudod,nem normális a csaj...és ha semmi nem segít mondd meg neki durvábban
2010. nov. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is kerüld el,a barátnődnek ez rosszul eshet. Legalább miatta,ne is állj szóba vele. Amilyennek leírtad a csajt,még képes lenne bekeverni nálatok.Pl.olyant mond rólad a párodnak aminek semmi köze a valósághoz. Úgyhogy csak óvatosan.
2010. nov. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!