Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek korrektül viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korrektül viselkedtem, vagy én voltam a gyerekes? Nagy köszönet, aki elolvassa és megtisztel válaszával

Figyelt kérdés
Szóval egy hete szakítottunk a barátommal.Ő 25 éves (szűz),én 21 (nem szűz).Elejétől fova tudtam,hogy szűz,és azt is,hogy párkapcsolata sem volt,olyan igazi,max egy-két hónapos.Sokszor elgondolkoztam azon,hogy miért is szűz még egy 25 éves csinos férfi...de csak arra jutottam,hogy talán túl érzelmes!kezdődtek a problémák....a durciskodása,haragoskodás minden kis hülyeségért,még egy hűlyeség miatt is.Igen vállalom,hogy sokszor hülyeségeket irtam neki,de mindig mentem bocsánatot kérni,de valakit egy vacak szmajli miatt napokig haragoskodni nem láttam.Nagyon morcos volt,folyton sírtam,hogy te jó ég csak bocsásson meg,ezzel keltem ,ezzel feküdtem,Aztán egy nap megírtam neki,hogy figyelj ....,szerintem ez gyerekes viiselkedés....őszintén megirtam neki,mert nem látok értelmét annak,ha valaki napokig durciskodik hetente 7 napból 3-4 et a semmiért,vagy csak azért,hogy ő élvezi,ha könyör.Megirtam ezt neki és az volt a válasza,hogy szia te csú nyaság,vak voltam,hogy nem láttam,milyen csúnya vagy!Vége lett,de őszintén szólva fáj is,de megis könnyebbültem!.helyesen cselekedtem vagy én vagyok a gyerekes?
2010. júl. 6. 19:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Ugyan ez egy idióta b*rom! Neis törődj vele! Elég érett nőnek tünsz az írásodhoz képest! Énis ugyan ugy vagyok mint te csak én meg a gyerekes "Nőket" találom meg és még én könyörgök és esedezek bocsánatért nekik! =( De már ebböl is kezd elegem lenni, hogy nem találok senkit! Fel a fejjel és kitartás!:)
2010. júl. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon is jól tetted, hogy megirtad neki a véleményed. mert ez tényleg nem normális, 25éves létére hogy igy viselkedik, egy szmájli miatt. meddig voltatok együtt?

én is szeretem bosszantani a fiúm, mert olyan cuki amikor mérges, de ö ezt tudja, és nem is veszi a szivére. nem hogy napokig morcos legyen. nem semmi.

meg még hogy ilyet irt neked..hogy mert egy csajnak ilyet irni valaki? mert addig még együtt voltatok jó voltál neki, most meg már ilyen? nem semmi. tojd le magasról. sok szerencsét.

2010. júl. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Biztos hogy még szűz? Úgy értem seggbe is, tuti?

Vagy valami komoly problémája van agyilag?

Fura...

28/F

2010. júl. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
igen szűz még ,nem volt komoly kapcsolata,max olyan egy hónapig tartó beszélgetések csajokkal,de valahogy kb az egy hónap után mindenki nullázta őt,furcsa is volt ez nekem,mert jól néz ki meg kedvesnek tűnt,és én voltam neki az,akit először szeretett és akivel a legmesszebb jutott el,de nem tudom neki ezt tolerálni..és igen,valami baja tuti van....
2010. júl. 8. 23:52
 25/28 anonim ***** válasza:

De most már ezek után amit mondtál, gondolom h rájöttél miért is nullázta a pasit minden csaj akivel kavart...

Veled meg azért sikerült a legmesszébbre jutnia mivel te voltál csak az olyan "hülye" aki még szóba állt vele idáig :)))

2010. júl. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
jól tetted h megirtad neki ne bánkódj keress magadnak egy olyan lányt aki megérdemel téged mert őszintén megmondom neked h ő tényleg nem érdemelt meg téged ez a nagy helyzet
2010. júl. 9. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Ott abbahagytam hogy a baráom 25 szűz... túl sok az ilyen kérdés...
2010. júl. 9. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
ennek a pasinak az agyi szintje vetekszik egy 10-12 éves gyerekével....szerintem szűz is marad.... te meg csak ne idegesítsd magad miatta, annyit se ér...
2010. júl. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!