Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felismertem magam az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felismertem magam az egyik hozzászólásban.. Nagyon szemét módon viselkedtem a csajjal? Ezekután ti megbocsátanátok nekem?

Figyelt kérdés
légyszi kort írjatok....
2010. máj. 3. 09:33
 1/10 A kérdező kommentje:

velem is majdnem ugyanez van....:( mi 3 hete "voltunk eggyütt"...de jópár talira el se jött(de nem is szólt h nem ér rá vagy nem jön) és a megbeszélt talit tegnap lemondta...(pedig még ő fogadni is akart h tuti h el jön..aztán írt egy sms-t a tali előtt 20 perccel...h még sem ér rá..mert vendégdégbe hivatalos és tanulnia kell az érettségire...erre írtam neki egy kicsit durva sms-t h már elegem van a kifogásaiból stb...erre felhív h ha gondolom akkor menjek be busszal mert a nővére elhívta majálisra....ésdekes ..a nővérének ráér??!! csak nekem nem..:\:|:( és akkor még sem kell tanulnia??!...:| és az utolsó talinkon nagyon másnaposan "jött el"..de úgy h nekem kellett felhívnom h jön-e vagy sem...erre azt mondta h elfelejette és nagyon sajnállja..és h már menjek a házuk elé(közel lakott a megbeszélt talihelyszíntől) szal elmentem...de nem sok értelme volt....mert mint már mondtam rettenetesen másnapos volt...:(..

és ennek ellenére képes azt mondani h szeret....:(

hihetetlen...:((((((

én 16/L

a volt "pasim " 18

2010. máj. 3. 09:34
 2/10 A kérdező kommentje:
ebben a hozzászólásban ismertem fel h rólunk írt a csaj..:S
2010. máj. 3. 09:35
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ha szépen bocsánatot kérnél, és megmagyaráznád, akkor én megbocsájtanék
2010. máj. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ja, 25 L, első voltam
2010. máj. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Most erre mit kellene mondani? Magáért beszélnek a sorok...

Persze meg lehet ezt bocsájtani, ha nagyon-nagyon szeret. De ha nem változol meg gyorsan és nagyon akkor semmi értelme annak, hogy tovább szívasd.

2010. máj. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ez már nem az első eset volt, megbocsátanék természetesen, de egyúttal szakítanék is. Örökre. Ha velem ezt megtetted volna ennyiszer, azt mondanám keress magadnak valaki mást akivel ezt megcsinálhatod, mert velem nem.
2010. máj. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

jogosan bukott ki a csaj. szerintem kérj bocsánatot és változz meg, de első dolgod legyen egy nagyszabású közös programot szervezni érettségi után. közös ünneplés, mert hát ugye ennyi "tanulás" után meg kell lennie

21/L

2010. máj. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
megbízhatatlan...hagyd a p-ba:(
2010. máj. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor mivan papa?


Most tanultál az érettségire vagy a nővéreddel mentél Majálisra? Miért nem a csajoddal mentél a MEGBESZÉLT találkozóra?


És hogy lettél másnap reggelre atom másnapos?

2010. máj. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük fel, hogy neked tetszik egy csaj. Álmaid nője. De ez a nő így bánna veled. Állandóan hazudozna, lemondaná a találkozókat, mással szervezne programokat. Te hogy éreznéd magad?

Nem ártana egy kis empátia, picit képzeld magad a lány helyébe. Te megbocsátanál?

2010. máj. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!