Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek korrektül viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korrektül viselkedtem, vagy én voltam a gyerekes? Nagy köszönet, aki elolvassa és megtisztel válaszával

Figyelt kérdés
Szóval egy hete szakítottunk a barátommal.Ő 25 éves (szűz),én 21 (nem szűz).Elejétől fova tudtam,hogy szűz,és azt is,hogy párkapcsolata sem volt,olyan igazi,max egy-két hónapos.Sokszor elgondolkoztam azon,hogy miért is szűz még egy 25 éves csinos férfi...de csak arra jutottam,hogy talán túl érzelmes!kezdődtek a problémák....a durciskodása,haragoskodás minden kis hülyeségért,még egy hűlyeség miatt is.Igen vállalom,hogy sokszor hülyeségeket irtam neki,de mindig mentem bocsánatot kérni,de valakit egy vacak szmajli miatt napokig haragoskodni nem láttam.Nagyon morcos volt,folyton sírtam,hogy te jó ég csak bocsásson meg,ezzel keltem ,ezzel feküdtem,Aztán egy nap megírtam neki,hogy figyelj ....,szerintem ez gyerekes viiselkedés....őszintén megirtam neki,mert nem látok értelmét annak,ha valaki napokig durciskodik hetente 7 napból 3-4 et a semmiért,vagy csak azért,hogy ő élvezi,ha könyör.Megirtam ezt neki és az volt a válasza,hogy szia te csú nyaság,vak voltam,hogy nem láttam,milyen csúnya vagy!Vége lett,de őszintén szólva fáj is,de megis könnyebbültem!.helyesen cselekedtem vagy én vagyok a gyerekes?
2010. júl. 6. 19:54
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy gyerekes, csak ott szúrtad el, hogy könyörögtél neki, hogy bocsásson meg. Aki hülyeségek miatt durcázik , az megérdemli, hogy kihajítsák.

Értelmes lánynak tűnsz, jobbat érdemelsz.

2010. júl. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 20:00 23/N

Szerintem ez az első mondta főleg nagyon igaz!

2010. júl. 6. 20:06
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted, h elhagytad, sztem az a srác nem érdemelt meg Téged.

Én biztosan nem bírtam volna ezt a stílust egy hténél tovább.

Semmi tűz, gyengédség, simogatás?--> Neked nem erre van szükséged!

Találsz nála jobbat!

2010. júl. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az én exem szerintem rosszabb ennél :D De jól tetted, hogy ott hagytad, én se bírom elviselni a hisztis pasikat, nem férfias, visszataszító ez a viselkedés.


De amúgy nem biztos, hogy a viselkedése miatt szűz, bárki össze tud szedni egy csajt, ha nagyon akar. Vannak kis tinilányok, akiknek mindegy, ki dugja meg őket, csak veszítsék már el a szüzességüket, mert jajj de nagyon gáz szűznek lenni. Az ilyeneket könnyű megfűzni szerintem.

2010. júl. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
De szerettem és azért engedtem meg neki sokmindent.Mikor belementem a kapcsolatban,akkor számoltam azzal,hogy valami hasonló lesz,mivel szűz és komoly kapcsolata sem volt...ebből oár dolgot leszűrtem.Ennyit még senkinek sem könyörögtem,csak az volt a baj,hogy hiába próbáltam neki szépen elmagyarázni a dolgokat,ő egyből lecsúnyáz ott,értetlennek nevezett....
2010. júl. 6. 20:10
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy nem volt kapcsolata, még nem kellene úgy viselkednie, mintha négyéves lenne.
2010. júl. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a barátod fogyatékos nem tudom de ez a szöveg eléggé arra utal mintha szellemileg 5 éves lenne: szia te csú nyaság,vak voltam,hogy nem láttam,milyen csúnya vagy!
2010. júl. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Egy-két hónap kapcsolat elég szép egy óvodástól.
2010. júl. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
biztos tényleg csúnya vagyok :((((
2010. júl. 8. 10:12
 20/28 anonim ***** válasza:
szerintem meg az volt a baja, hogy nem fedezte még fel, hogy mire való a pénisze a pisikáláson kívül...ilyenek miatt ne parázz....
2010. júl. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!