Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek korrektül viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korrektül viselkedtem, vagy én voltam a gyerekes? Nagy köszönet, aki elolvassa és megtisztel válaszával

Figyelt kérdés
Szóval egy hete szakítottunk a barátommal.Ő 25 éves (szűz),én 21 (nem szűz).Elejétől fova tudtam,hogy szűz,és azt is,hogy párkapcsolata sem volt,olyan igazi,max egy-két hónapos.Sokszor elgondolkoztam azon,hogy miért is szűz még egy 25 éves csinos férfi...de csak arra jutottam,hogy talán túl érzelmes!kezdődtek a problémák....a durciskodása,haragoskodás minden kis hülyeségért,még egy hűlyeség miatt is.Igen vállalom,hogy sokszor hülyeségeket irtam neki,de mindig mentem bocsánatot kérni,de valakit egy vacak szmajli miatt napokig haragoskodni nem láttam.Nagyon morcos volt,folyton sírtam,hogy te jó ég csak bocsásson meg,ezzel keltem ,ezzel feküdtem,Aztán egy nap megírtam neki,hogy figyelj ....,szerintem ez gyerekes viiselkedés....őszintén megirtam neki,mert nem látok értelmét annak,ha valaki napokig durciskodik hetente 7 napból 3-4 et a semmiért,vagy csak azért,hogy ő élvezi,ha könyör.Megirtam ezt neki és az volt a válasza,hogy szia te csú nyaság,vak voltam,hogy nem láttam,milyen csúnya vagy!Vége lett,de őszintén szólva fáj is,de megis könnyebbültem!.helyesen cselekedtem vagy én vagyok a gyerekes?
2010. júl. 6. 19:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
67%
Ti csak msnen jártatok?:O
2010. júl. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
29%
túl hosszú... kezdődik a meccs bocsi
2010. júl. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jó döntöttél... ha tényleg ennyire gyerekes, akkor jobb, hogy vége van... és amikor személyesen találkoztatok akkor is ennyire gyerekes volt?
2010. júl. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
44%

a szűz pasik gázok...amíg az ember nem él nemiéletet,addig nem egészséges mentálisan!

szerintem korrekt voltál!felejtsd el ezt a lúzert!

:)keress hozzádillőt,hidd el érezni fogod,hogy ki az aki egyből passzol!23N

2010. júl. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
* élvezi,ha könyörgök neki*
2010. júl. 6. 20:00
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút helyesen látod a helyzetet. Az ilyen fiúkkal ("férfiakkal") nem érdemes foglalkoznod, csak a saját hibádból kellett most megtanulnod. Igen, vannak ilyen "hiperszenzitív hisztigépek" fiú és lány kiadásban is, Te épp belebotlottál egy ilyenbe. Nem is értem, miért fecséreltél rá időt, annyira fiatal vagy még hogy fölöslegesen szenvedj a boldogság helyett...:S Annyiban cselekedtél rosszul, hogy nem hagytad faképnél az elején.

A "búcsú üzenete" meg egyenesen undorító...

2010. júl. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Gyerekes,egoista,ráadásul valami nem stimmel Vele agyilag.Nem veszítettél Vele sokat,elhieheted nekem!
2010. júl. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszok,at nagyon rendesek vagytok....) távkapcsolat volt,tehát sok MSN-ezés,de persze találkoztunk is....és igen,még gyerekesebb volt élőben,nem hagyott magához sem nyúlni,amit részben megis értettem,mivel szűz,de most még bosszút is akar állni,én hülye még örültem, neki,hogy tapasztalatlan ,de ráfáztam
2010. júl. 6. 20:03
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
ismerős szituáció...jól tetted,hogy hagytad,nem érdemes rá időt pocsékolni,már én is rájöttem.
2010. júl. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Ma 20:00,igazad van,ennél már csak az rosszabb,mikor valaki 20 felett addig nem jut el,hogy valakivel kézenfogva végig menjen az utcán egy szombat délutánon,nem igaz?
2010. júl. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!