Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem én vagyok a béna,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem én vagyok a béna, mert még nemvolt komolyabb kapcsolatom, nincsen annyi barátom. Mit tegyek? Kinővőm ezt az érzést?

Figyelt kérdés

Úgyérzem engem sohasem fog senki szerelemből szeretni. Nem vagyok szép, nemtetszek egy fiúnak sem. Még csak fiúbarátom is alig van pár. Közben a barátaimnak már volt legalább 3-4 kapcsolata, ebből minimum egy komoly. ÉS egyre több emberrel ismerkednek össze, idősebb haverjaik/barátnőik vannak. Én meg alig ismerek pár embert és engem se ismernek olyan sokan. Teljesen el vagyok veszve. Úgy érzem örökké magányos leszek, sohasem lesz pasim. Hiszen nem tudok összeismerkedni senkivel, mert nincsenek új barátaim. Csak azt látom, hogy minden barátnőmmel ezermegegy fiú akar összejönni, ilyen olyan portálokon (myvip, facebook) írogatnak nekik, buszon leszólítják őket. De én senkinek sem tetszek. Meg az látom, hogy mindenki ismeri a barátaimat, de engem meg senki. Pedig divatosan öltözködök, sminkelem magam, a hajam göndör, ezzel nemtudok mit csinálni, vasalni sem lehet, mert visszaugrik azonnal. Nem vagyok tényleg egy gyönyörű szépség, de szerintem bányarém sem... Mégsem tetszek egy srácnak sem, mégsem akarnak velem barátokni.

Van ezzel más is így? Miért van? Mit tegyek, hogy ne érezzem így?

13/L

(lécci ne írjátok azt, hogy még csak 13 vagyok stb, stb. A barátnőim is "mégcsak" 13 évesek. Mostanában már tényleg ilyen hamar kezdik ezt a tizenévesek. )

Köszi! ÉS bocsi ha kicsit zavaros...


2010. júl. 6. 18:07
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nemkéne ezen görscölnöm, de rosszul esik, hogy a barátnőim mennyire szerelmesek, és énis ugyanerre vágyom...szeretetre, szerelemre...és rossz látnoim, hogy nekik megvan amire én vágyok de ugyérzem sohasem kapom meg.
2010. júl. 6. 20:14
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
totál felfújod a dolgokat... 13 évesen nem volt fiúd még? és? de ha annyira szeretnél, akkor ne a barátnöidhez hasonlitsd magad, és ne csak a hibát találd meg magadban. találj valami új elfoglaltságot, amire büszke lehetsz. pl.:járj el táncolni, vagy kezdj el valamilyen sportot(kézilabda pl.) és hogyha máshogy állsz a dolgokhoz, de föleg magadhoz, akkor azt a külvilág is egyböl észre fogja venni.;) sok sikert.:) 16/L
2010. júl. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
szia!Velem 15-16évesen volt ugyanez,és a mai napig nem tettem túl magam.Pedig 19 éves korom utántól lettek komolyabb kapcsolataim,ill válogattam azért rendesen a pasik közt..Még sem tudtam ezen túltenni.Bár én azért,mert a szüleim nem engedtek soha sehova,és emiatt volt olyan szörnyű az egész.A mai napig gondolkozom,hogy mennyivel jobb életem lett volna,ha a szüleim mégha kompromisszummal(pl tanuljak többet),is elengedtek volna.Így nem is tudtam ismerkedni...24n.
2010. júl. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
51%

Nincs ezzel semmi gond. 13 évesen még érni kell, nem pedig komoly kapcsolatra vágyni.

Majd ha 16 évesen is ez a helyzet akkor már idegeskedhetsz, de most még ilyen fiatalon nem kell.

2010. júl. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
jajjj kicsike,ne keseredj el!13 évesen meg én sem tetszettem senkinek,és nekem is voltak olyan baratnőim akik igen.Nah nekem mára,23 eves vagyok,vőlegényem van aki imád,és előtte is minden baratom nagyon szerelmes volt belém,azok a csajok meg le vannak pukkanva es a francnak se kellenek.Hogy miert??MErt elszálltak attól hogz ők milyen menő csajok,és bekepzelt kis ribik lettek.Ezután persze h később nem kellettek 1 normalis pasinak se.Nzugodj meg,az ilyenek utan futnak a kisfiuk most,de beled A FÉRFIAK leszek halal szerelmesek,csak várj turelmesen,tanulj sokat,művelodj,hidd el a pasik imadni fognak ha kedves ,okos és vicces vagy.Ez tobbet szamit bármilyen szépsegnel!
2010. júl. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

tudom, h nem azt szeretnéd hallani, h még korai aggódnod, vagy h később változni fog az életed.

de van benne igazság.

lehet, h később érő típus vagy a barátnőidnél (azért így írom, mert 13 évesen még szerintem sem kell érettnek lenni semmilyen komoly kapcsolatra).

de meg tudom érteni, h vágysz már a szerelemre, egy barátra, stb. én is így éreztem 13 éves koromban is, de akkor még nem is jártam sehová, nem volt nagyon lehetőségem ismerkedni, úgyhogy beletörődtem, majd lesz barátom, mikor elég nagy leszek hozzá :D

ahogy előttem is leírták, nem szabad erőltetni... járj nyitott szemmel, és ne félj, bőven van még időd bulizni, ismerkedni, barátkozni ;) gondolom mindjárt 8.-os leszel, továbbmész másik suliba, eleve adott lesz egy csomó új ismerős.

ami az öltözködést illeti, lehet, h sok korodbeli csaj ügyesen el tudja hitetni magáról, h 15-16 éves, de attól még nem lesznek érzelmi - értelmi szinten is annyi idősek :D azt viseld, amiben jól érzed magad, és amiről tudod, h jól áll, ne érdekeljen a többiek kinézete :)

azzal meg főleg ne törődj, h myvipen meg facebookon hányan nyomulnak a barátnőidre :D úgyis az számít igazán, ami élőben is megtörténik - szerintem.

lehet, h még ahhoz is éveknek kell eltelnie, h rájöjj, igazából milyen fiúval szeretnél járni, miket keresel a másikban. hagy magad kialakulni, kinyílni,a világra :)

de légy óvatos, és ne járj csak kétségbeesésből valakivel... várj, amíg megismersz egy srácot, aki tényleg bejön :)

én is utálom azt a szót, h "türelem" - de néha muszáj elviselni.

bocsi h ilyen hosszúra sikerült, remélem, tudtam valami értelmeset is mondani :D


sok sikert!


17/L

2010. júl. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Amúgy én együtt tudok veled érezni én is olyan voltam, hogy minden lány tetszettek nekik még azok is akik nagy p.csák voltak csak én nem. De szerintem menj myvipre és iwiw-re ott keresgélj. Nekem is onnan összejött egy.:P Ha kiprobálod az iwiw-en a csajok és pasikat, vagy a lovehuntert és sikerült akkor irj privibe. 13/L
2010. júl. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!