Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem én vagyok a béna,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem én vagyok a béna, mert még nemvolt komolyabb kapcsolatom, nincsen annyi barátom. Mit tegyek? Kinővőm ezt az érzést?

Figyelt kérdés

Úgyérzem engem sohasem fog senki szerelemből szeretni. Nem vagyok szép, nemtetszek egy fiúnak sem. Még csak fiúbarátom is alig van pár. Közben a barátaimnak már volt legalább 3-4 kapcsolata, ebből minimum egy komoly. ÉS egyre több emberrel ismerkednek össze, idősebb haverjaik/barátnőik vannak. Én meg alig ismerek pár embert és engem se ismernek olyan sokan. Teljesen el vagyok veszve. Úgy érzem örökké magányos leszek, sohasem lesz pasim. Hiszen nem tudok összeismerkedni senkivel, mert nincsenek új barátaim. Csak azt látom, hogy minden barátnőmmel ezermegegy fiú akar összejönni, ilyen olyan portálokon (myvip, facebook) írogatnak nekik, buszon leszólítják őket. De én senkinek sem tetszek. Meg az látom, hogy mindenki ismeri a barátaimat, de engem meg senki. Pedig divatosan öltözködök, sminkelem magam, a hajam göndör, ezzel nemtudok mit csinálni, vasalni sem lehet, mert visszaugrik azonnal. Nem vagyok tényleg egy gyönyörű szépség, de szerintem bányarém sem... Mégsem tetszek egy srácnak sem, mégsem akarnak velem barátokni.

Van ezzel más is így? Miért van? Mit tegyek, hogy ne érezzem így?

13/L

(lécci ne írjátok azt, hogy még csak 13 vagyok stb, stb. A barátnőim is "mégcsak" 13 évesek. Mostanában már tényleg ilyen hamar kezdik ezt a tizenévesek. )

Köszi! ÉS bocsi ha kicsit zavaros...


2010. júl. 6. 18:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
én mopst vagyok 17/f és 13 évesen 1 kapcsolatom sem volt:D nem kell ezen fennakadni, 13 évesen úgysem nagy az esély, hogy örökké tartó szerelem lesz. akkor meg csak a fájdalom marad utána. nekem 16 évesen volt először barátnőm, nem kell ezt elsietni. és ne azért akarj fiút, mert a barátnőidnek már volt...majd ha megszeretsz valakit igazán, akkor akarj. ezt nem görcsösen kell keresni. ezt kell felfogni:)
2010. júl. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Csapagygolyo ***** válasza:
0%

Eviii mit kerestel te itt?:O

nem nyaralni vagy? :D:D:D:D:D:D:D:D

2010. júl. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Úristen!13 évesen,sőt még 14 évesen se ezen járt az eszünk pedig nem vagyok vénség még most töltöttem be a 18-at és egy kapcsolatom sem volt még ,igazából lett volna de akkor nem érdekelt jobban szeretem a szabadságot élvezni.

És akkor mi van ha nekik van barátjuk? 13 évesen? Ugyan már.Szerelemről komoly kapcsolatról itt még inkább ne is beszéljünk. Ők csak azért fiúznak mert ez lett a divat a tinik körében. Pedig amúgy teljesen normális, ha nincsen még fiúd ennyi idősen!!

Nehogy azért kezdj el fiúzni, mert a bnőidnek már a 20. kapcsolaton vannak túl! Kész csoda,hogy azt nem írtad bele,hogy gáz még ha ennyi évesen szűz vagyok? Nem,nem gáz.Ez a normális. Inkább tanulgass, felesleges még ennyi évesen a szerelmen gondolkodnod.

Ja és biztos vagyok benne, hogy szép vagy!

Hidd el majd eljön valaki aki szeretni fog téged, de addig ne görcsölj ezen csak sodródj az árral!

2010. júl. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De egyre jobban úgyérzem, hogy a barátnőim fénylenek, tündökölnek, ezermegegy baráttal, a szépségükkel, a szerelmi dolgaikkal (legyen az bánat), én meg csak ugy vagyok. Semmi új barát, semmi szerelem. És ez annyira elviselhetetlen érzés...:S Jobban szeretném esküszöm, ha összetörné valaki a szívemet, mert akkor legalább előtte lett volna valami. Jobb lenne mint ez így. Úgyérzem mintha versenyeznék velük, de sohasem győzhetnék... Mert ők mindig jobbak, szebbek lesznek nálam, több pasijuk lesz stb.
2010. júl. 6. 18:17
 5/17 A kérdező kommentje:
De ők nem eröltetik. Őket keresik a fiúk folyamatosan. Én még senkinem sem tetszettem meg. Utánuk minden fiú megfordul.
2010. júl. 6. 18:19
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
És miért rohannak utánuk?mert úgy öltözködnek,hogy közben mindenüket kirakják vagy mi?
2010. júl. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nemakarok másokkal barátkozni, meg igazán nem is tudok, nincsenewk új barátaim tényleg. Meg igazából ők jó barántők, csak ők jobbak nálam. De attól még barátkoznak velem, nem néznek le meg ilyesmi. Sőt a legjobb barátnőm is ilyen, de neki is én vagyok a legjobb...
2010. júl. 6. 18:22
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem öltöznek úgy! Sőt az egyik ilyen barátnőmnek feleakkor melle sincs mint nekem. Úgyanugy öltözködünk.
2010. júl. 6. 18:23
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért van így, mert ezeken görcsölsz.

Ne gondolj arra,hogy nem tetszel senkinek!

2010. júl. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Igenis, még csak 13 éves vagy, könyörgöm! Akárhogy is, de még gyerek vagy tulajdonképpen, ahogy a barátnőid is azok. (Megjegyzem, ennyi idősen nem vagyok benne biztos, hogy kéne "komoly" kapcsolatról beszélni.) Van még jó pár éved hogy elkezdj ezen görcsölni, hogy "úgyis vénlány maradok, nem kellek senkinek". Várjál még vele egy kicsit. Én már 18 vagyok, nem volt még abszolút senkim, én már lassan jogosan aggódhatok azon, hogy nem kellek senkinek, DE TE NEM!
2010. júl. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!