Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma este randim lesz : ) Lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma este randim lesz : ) Lenne p ár kér désem : D (? )

Figyelt kérdés

1. Visszafogottabb, kedves jó fej vagy milyen legyek? :D

2. Nem vagyok babonás, de ezt írta a horoszkópom, ami általában mindig bejön : "Jelölje ki és tartassa be határait, különben az emberek átgázolnak Önön! Ne engedje kihasználni magát, legyen szigorú, ha kell!"

Tehát ezt most hogy értelmezzen, milyen határt jelöljek ki?:D

3. Szakadt csőfarmer egyszerű csipkés trikóval, vagy szoknya egyszerű trikóval? :D

4. Milyen mentő témákat tudnék felhozni, ha csönd lenne? :D


Tudom elég buta kérdések, némelyiket el sem lehet dönteni, mert nem is tudjátok hogy nézek ki, de azért hát ha a sors is úgy akarja hogy amit ti láthatatlanban mondtok:DD


Köszöönööm :)


2010. júl. 6. 10:56
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Hát, az előttem írok mindent leírtak,úgyhogy csak annyi, hogy HAJRÁ NEKTEK!! Aztán írjatok, hogy mi volt!:D
2010. júl. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

Feltétlen jövök majd és leírom mi volt, és köszii :D


Bár az a baj, hogy ha mindig beleélem magam, akkor aztán minden el lesz cseszve úgy ahogy van..:D

2010. júl. 6. 13:26
 33/39 anonim ***** válasza:
Hát, én is csak azt tudom mondani mint az előttem írok. Jah meg persze Sok Sikert, ha már elhívott, akkor megfogta valami benned, szóval ha ezek után is magadat adod, és nem próbálsz meg más lenni, hogy bevágódj nála, akkor nyert ügy. :D
2010. júl. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
xDD
2010. júl. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 Csapagygolyo ***** válasza:

Én vagyok.:D

Hát a csaj az no komment mert a pasijával jött ki...a srácot leosztottam beigértem neki egy verést el is ment... a csaj meg ott rinyált h mennyire szeret meg stb...hááát ez kész mondom...és ink fel a motorra és go haza.:D

2010. júl. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
nekem jó estém vooolt :) :D
2010. júl. 6. 21:20
 37/39 A kérdező kommentje:
de sztem nem lesz komolyabb folytatása, max barátok :D
2010. júl. 6. 21:33
 38/39 anonim ***** válasza:

11:17 vagyok.

nem veled volt randim :D

viszont mi összejöttünk. jó esténk volt, és úgy néz ki, még sok jó esténk lesz :)

2010. júl. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Juj de jó, és a kérdező még azt mondta, hogy biztosan nem te vagy, milyen kicsi is a világ :P de örülök nektek :)
2010. júl. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!