Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma este randim lesz : ) Lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma este randim lesz : ) Lenne p ár kér désem : D (? )

Figyelt kérdés

1. Visszafogottabb, kedves jó fej vagy milyen legyek? :D

2. Nem vagyok babonás, de ezt írta a horoszkópom, ami általában mindig bejön : "Jelölje ki és tartassa be határait, különben az emberek átgázolnak Önön! Ne engedje kihasználni magát, legyen szigorú, ha kell!"

Tehát ezt most hogy értelmezzen, milyen határt jelöljek ki?:D

3. Szakadt csőfarmer egyszerű csipkés trikóval, vagy szoknya egyszerű trikóval? :D

4. Milyen mentő témákat tudnék felhozni, ha csönd lenne? :D


Tudom elég buta kérdések, némelyiket el sem lehet dönteni, mert nem is tudjátok hogy nézek ki, de azért hát ha a sors is úgy akarja hogy amit ti láthatatlanban mondtok:DD


Köszöönööm :)


2010. júl. 6. 10:56
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:

mentő téma:


Mit gondolsz az orosz kultúrában kialakult Putyin-transzcendenciáról.

2010. júl. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

1. Önmagadat add.

2. Ne higyj neki, annyi, hogy ne engedd kihasználni magad.

3. saját stílusodba öltözködj, pl. eddig nem hordtál xy ruhadarabot akkor ne vedd fel ma se. De szerintem inkább úgy öltözködj,hogy ne legyen meleged.

4.Az egyik témaa ugyis követni fogja a másikat, ilyen gond szerintem nem lesz. vagy pl. dobd be, hogy megy-e nyaralni, vagy mit tervez a nyárra...

2010. júl. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:

1. Légy önmagad! :)

2. Ezt nem tudom. :D

3. Szerintem szakadt csőfarmer, egyszerű csipkés trikóval. :)

4. Hááát..Ezt majd a többiek megmondják. :D

2010. júl. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:

1.csak önmagadat add, ez a legfontosabb.

2.ezt nem tudom:D

3.szakadt csőfarmer csipkés trikóval

2010. júl. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:

1.önmagad

2.nem volt kérdés... :D

3.csőfarmer egyszerű csipkés trikóval:D a szoknya első randira túl kihívó

4. miért kéne mentő téma ha randiztok..sokat beszélgettek gondolom...ha összejöttök akkor se lesz témátok? :D milyen már? :D valamit hozz fel ami közös témát,megy e nyaralni,mikor megy legközelebb szórakozni,hogy érzi magát veled...stb...légy kreativ...

sok sikert:) 16/L

2010. júl. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:

hehe, nekem is randim lesz ma este. csak nem te...? :D

add önmagad, öltözz úgy, ahogy kényelmes. nem kell mentőtéma, mindig van miről beszélgetni, csak lazulj el. :)

2010. júl. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

ha írsz kort megmondom :DD


köszi a válaszokat :))

2010. júl. 6. 11:20
 8/39 anonim ***** válasza:

11:17 vagyok.

nem írok kort. ha tényleg veled lesz randim, akkor majd kiderül, mert rákérdezek erre a kérdésre :D

addig meg legyen meglepetés :)

2010. júl. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

tagadnék :D


meg biztosan nem te vagy szval :D

2010. júl. 6. 11:25
 10/39 anonim ***** válasza:

mindegy, rá fogok kérdezni. ha tényleg te vagy, ne tagadd le légyszi :)

ha véletlenül megakadnánk a beszélgetésben, legalább lesz egy témánk, amin tudunk nevetni :D

2010. júl. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!