Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt 3 randim egy csajjal és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt 3 randim egy csajjal és aztán bemondja hogy nem fog összejönni mert idővel kiderült másba szerelmes?

Figyelt kérdés
Sziasztok az van hogy megismerkedtem egy csajjal,minden jo volt vele meg minden,... erre fel meg jön este a válasz hogy bocsi de nem fog ez összejönni , mert más srácba lett szerelmes.. kb 1 hónapja ismertem meg, de egyszerüen nem értem őt meg.. minden jol ment , tetszettem neki meg minden.. de most meg az a válasz jön hogy erről ő nem tehet... Azt mondta maradjunk barátok ?? szerintetek ilyenkor mi a legjobb teendő ?????
2010. okt. 22. 19:31
 1/10 Moszuke ***** válasza:

maradtok barátok.

de ez esetben nehezebben fogod túl tenni magad rajta.

ennyi

2010. okt. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Barátok lesztek vagy Elfelejted őt...
2010. okt. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De ez a srác volt neki már akkor is mikor ismerkedtünk.. Akkor nem lett volna a csók és nem élem bele magamat... Nők már csak ilyenek.. és később ha nem sikerül neki a kapcsolat lehet belőle több is ??? Vagy nem... ???
2010. okt. 22. 19:38
 4/10 anonim ***** válasza:

Ilyen szituba fogsz még kerülni néhányszor... Igen, a legtöbb nő ilyen, de idővel megtanulod majd, hogyan kezeld az ilyen dolgokat.

Jelenleg annyit tehetsz, hogy hallgatsz magadról. Ez azért jó taktika, mert akár két legyet is üthetsz egycsapásra: egyrészt hiányozhatsz majd a lánynak, másrészt pedig elfelejtheted őt. És örülhetsz, mert az előbbinek nagyobb esélye van. (Legalábbis belátható időn belül.)

Ha viszont jól érzi magát a másik sráccal s elég felnőtt már ahhoz, hogy ne hitegessen más fiúkat, akkor ő sem fog felkeresni téged.

2010. okt. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
kösznöm a tanácsot megírtam neki hogy azért barátok maradhatunk... egy db-ig azt hiszem hogy leveszem a hangsulyt rola...:))
2010. okt. 22. 19:55
 6/10 anonim ***** válasza:

De ne te keresd fel, tényleg ne! Tévhit az, hogy ha lelki szemetesláda vagy, előbb-utóbb belédszeret a lány.

Legyen benned büszkeség, tartsd magad annyira, hogy ha barátságot akar veled, akkor az ne azt jelentse, hogy veled akarja kitörölni a lelkét...

2010. okt. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szóval pontosabban mit is tegyek ????
2010. okt. 22. 20:12
 8/10 A kérdező kommentje:
Nos aki nem tudná én 22 éves vagyok ő 21 éves de nemsoká lesz 22... szóval nem vagyunk már olyan fiatalok !!!!
2010. okt. 22. 20:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Foglald le magad másvalamivel, esetleg másvalakikkel! Valószínű, hogy türelmed rózsát fog teremni, ugyanis kevés lány képest elviselni azt, hogy csak úgy egycsapásra megszűnik az őiránta való lelkesedés/rajongás. Az idő neked dolgozik, és ez még akkor is így van, ha - bizonyára - lesznek olyan napjaid, amikor ku.va sz.rul érzed majd magad.
2010. okt. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ok eltünök és félszívódok.. De azt hiszem csinálta, egy hibát hogy megmondtam rám számíthat ha valami baj van vagy bármi más.. Mindesetre az a pasi elszedte előlem a csajt csak nem csinált más zaklatta az elején és aztan abba hagyta .. erre figyelmes lett a csaj és elkezdett neki hiányozni.. Talán nekem is ezt kéne tennem... de nem vagyunk úgy annyira együtt hogy akkor most kezdenék neki hiányozni mert csak 3 hete ismerem őt...
2010. okt. 23. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!