Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eddig 2 fiúba voltam szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig 2 fiúba voltam szerelmes, de ők belém nem. Nem tudok szerelem nélkül valakivel összejönni. Lehet hogy sosem lesz belém szerelmes akit majd én szeretek?

Figyelt kérdés
Barátnőim mind boldog párkapcsolatban vannak, míg én 17 éves múltam és még smárolni sem smároltam senkivel, nem hogy járni, szerelemből.:s
2010. szept. 10. 22:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Mit tegyek hogy végre én is boldog legyek, szerelemből legyen barátom?!
2010. szept. 10. 22:39
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet olyat csinálni, hogy mit tegyek? Nem kell tenned semmit! Ha nincs meg e megfelelő szikra és vonzódás mind2 fél részéről, akkor ez már veszett ügy. A szerelmet nem lehet erőltetni, jön az majd magától! 17 évesen még nem ez a legfontosabb dolog! Minden eljön a maga idejében!
2010. szept. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 s.e.k válasza:

nembizti h veled van a gond.

Add meg a cimed hátha velem összejön. XD

2010. szept. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, de nem azért jöttem ide hogy társat keressek, hanem hogy tanácsot kapjak.. "Nem kell semmit tennem.Majd jön" Kb 7 éve várom és semmi nem jön. És már elég magányosnak érzem magam.
2010. szept. 10. 22:48
 5/5 anonim ***** válasza:
10 éves korodban még mire vársz? A hatalmas mindent elsöprő szerelemre, amit a romantikus regényekben írnak és szinte sosem fordul elő az életben? 17 éves vagy előtted az egész élet! Nem feltétlen leszel azzal teljesebb ha lesz egy barátod aki szeret ugyan, de mégis kihasznál! Hidd el ez csak egy jó tanács. Nem kell folyton a szerelmet hajkurászni!!!!!! Mindig akkor jön, amikor a legkevésbé várnád:);)
2010. szept. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!