Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhívjam randizni? Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam randizni? Van egy lány, akibe szerelmes vagyok és nagyon szeretnék vele összejönni. Szerintetek elhívjam randizni? 15/f

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 00:13
 1/8 anonim ***** válasza:
ne hívd el, nem tetszel neki.
2010. máj. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
sztem ez attól is függ hogy mennyire vagytok közeli viszonyba. ha szoktatok beszélgetni vagy már ismeritek egymást akkor már hívhatod randira. ha még nem igazán ismeritek egymást közelebbről akkor először próbálj vele beszélgetni, felvenni msnre meg ilyenek:)
2010. máj. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
MSN-en szinte minden nap beszélünk.
2010. máj. 2. 00:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Manapság 14-20 év között a randi az MSN-en megy csak a szex meg mindenkivel?
2010. máj. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
hát akkor egyértelmű! hajrá;)
2010. máj. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

aranyoskám a mi időnkbe sem voltam ily' féle messengerek mégis megtaláltam az uramat.

véleményem szerint hanyagold ezeket, és találkozz szemtől-szembe a tündérkével, úgy minden kiderül.


jucika néni 74/L

2010. máj. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

megadod az msn címét meg a telefonszámát? megkérdezem tőle ;)

85/f

2010. máj. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
gondolom a csaj nem több 15-nél. könnyű a kedvébe járni. ha vagyok már olyan kapcsolatba kérd el a telszámát írj neki smseket, el fog tőle olvadni. aztán mehet a randi.
2010. máj. 2. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!