Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány aki gazdagabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki gazdagabb mint én és félek/nék vele összejönni. Többi lent (? ) 15/F

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy tetszik egy lány de nekik sokkal több pénzük van mint nekünk..Nemrég óta ismerem,de nagyon bejön.:S. Valamelyik nap mondta hogy menjünk el moziba,de lemondtam mert most amúgy is másra gyűjtök..(amúgy se lett volna időm rá).De ha pl legközelebb elhívna..:S.Valami ötlet mit csináljak?:(. Egyidős velem.
2011. febr. 20. 00:44
 1/7 anonim ***** válasza:
szar ügy, az ilyne emberi rétegek mindig megmaradnak. alsóréteg,középréteg és a felsőréteg. az elsőben a nagyon szegényke vannak, a középben az átlag emberek, a felsőben pedig a gazdagok. nahát most régen még ezt a hármat meg sem közelíthette a nem doa tartozó. gazdag gazdaggal,szegény szegénnyel, átlagos átlagossal lehetett. örülj, h manapság ez már nem így van, csak ennyit tudok segíteni. menj el moziba ha akarsz, max többet gyűjtesz arra amire akarsz. de ezt a lehetőséget ne hagyd ki, örülj h egyáltalán ő kezdeményezett!
2011. febr. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kérjél apától:Đ
2011. febr. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
apám nemépp velünk él( hál isten)
2011. febr. 20. 01:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Merülj bele a pénznyomtatás rejtelmeibe!
2011. febr. 20. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vedd el feleségül és neked is lesz lóvéd
2011. febr. 20. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt nem mondom, h ne is próbálkozz, de az ilyen szegény fiú-gazdag lány kapcsolatból nem sok jó szokott kisülni. Az elkényeztetett kiscsajok általában megszokják, h anyuci-apuci mindent a s*ggük alá tol, és ezt várják el a pasijuktól is.
2011. febr. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát igen ezzel nem vagy egyedül pl: itt vagyok én is hasonló nadrágban járok. Talán később ha dolgozni fogsz és nagyjából bejön az élet akkor talán nem lesz ez a problémád. e amíg nem javul a helyzet addig sajnos nem tudsz mit tenni csak magadat őrlöd fel. Én tudom mert ugyan ez van velem is ahogy idősödsz egyre rosszabb lesz. Több lányt is visszautasítottam ez miatt :( Az élet ilyen. Nem mindenki születik jó helyre. Tenni kell érte hogy jobb legyen de néha még így sem fog sikerülni. Bele kell törődni. És az alsó rétegből kell keresni partnert.
2011. febr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!