Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nagyon jó lány. Szeretnék vele összejönni csak félek, mert ő modell én meg egy egyszerű szakközepes vagyok. Nem tudom, hogy bejövök-e neki avagy sem. Hogy kezdhetnék vele?

Figyelt kérdés
Nem merek illúziókat táplálni a dolog iránt, úgyhogy nem tudom, hogy bejövök e neki, de mikor beszéltünk akkor jókat nevetett a hülyeségeimen, mikor ment a buszmegállóba akkor odaszalad hozzám és elkísértem, akkor is alaposan megnevetettem. De nem mertem azt hinni, hogy bejövök neki. Hogy kezdhetnék hozzá az ismerkedéshez?
2010. aug. 12. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
18%

*-*

ronda pasi lehetsz *-*

2010. aug. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Figyi azzal már elbaltáztad, hogy a csajt magasabb pozícióba emelted magadnál. Innentől TE fogod elrontani az egészet. Egy férfi nem érezhet olyat, hogy nem elég jó egy nőnek, különben kiszimatolják, és bukta!

25/f

2010. aug. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem se tápláj illúziókat mert az ilyen csajok olyannal járnak akiknek kocsijuk van meg lóvéjuk meg 20 fölött járnak évben aki megvesz nekik mindent mikor mennek a plázába ....
2010. aug. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

Hol a gond?

Még ha főiskolás lenne vagy egyetemista, akkor érteném a kérdést. Egy modell nem arról híres, hogy kitanulta a szakmát, egyszerűen használja a testi adottságait. Másrészt ma már bármelyik Nő lehet modell...

2010. aug. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

15 éves

én meg 17

2010. aug. 13. 13:28
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem probálkozz be nála bátran! Elvégre o is csak ember. Ha meg olyan mint ahogy az elobbiek irták,akkor orulj hogy megszabadultál tole. Azért majd írj mi lett veled. Hajrá!
2010. aug. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
00:01-es: bármelyik? na igen, de azok nem igazi modellek..azért van különbség a dundika bódi szilvi és mihalik enikő szupermodell között is.. szóval attól, h modell kedves kérdező ne érezd magad rosszabbul :D
2010. aug. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem táplálj illuziókat.

Viszont próbálkozz. De!! Készülj fel az elutasitásra.

Végül is egy szép lány, még barátnak se utolsó. tudom ez szörnyen hangzik .

De döntsd el, hogy ha nemet mond, sose találkozol vele többé, és olyan csajokra hajtasz, akikkel életszerbb, hogy összejössz. Ez válna a lelki egészségedre.

2010. aug. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát ,pedig nem is ittam :D

szóval..

NE táplálj illuziókat. és

VAGY döntsd el, a többit..

2010. aug. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az is lehet ,hogy magányos, ha modell.

és ha ugy direkt odaszalad hozzád, akkor biztosan kedvel.

A nők nem csinálnak ilyet, ha nem igy éreznek.

Szörnyen fiatalok vagytok :D Bárcsak én is megint 16 éves lennék..

Drukkolok.

2010. aug. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!