Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyönyörű szép modell lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyönyörű szép modell lány, vagy a korombeli kevésbé szép de jobban hozzám való lány?

Figyelt kérdés

20/f vagyok.

Van egy 15/l modell barátnőm, aki nagyon nagyon szép, meg kedves is, meg minden ami kell.

Szerelmes vagyok belé, tényleg semmi panasz nincs rá a kapcsolatban. Csak az, hogy nagy a korkülönbség.


És van egy másik lány, akivel egykor jártam. Ő körömbeli, szintén tetszik ő is kinézetre, belsőleg teljesen egyezünk vele is, meg tényleg minden ami kell.

Még nagyon közel is lakik ráadásul. :D


De nem tudok dönteni. Az elsőt szeretem, és nem tudnám összetörni, hogy elhagyom.

De tudom, hogy a másodikkal kicsit jobban összeillenénk emberileg is, és komolyabb kapcsolat is lehetne belőle mint emezzel. És korban is sokkal közelebb áll hozzám.


Felfordul a gyomrom, mikor ezen másik lányon gondolkodom, miközben van valakim, aki tényleg szeret, és én is őt.


Mitévő legyek ?


2011. jan. 27. 14:26
1 2
 1/16 Fülünyúl ***** válasza:
Akit jobban szeretsz. Ennyi a válasz és nem több. A külső csak egy dolog, az múlandó. A 15 éves meg még gyerek, 18-20 éves korára simán kiseggesedhet amikor a nők úgymond megnőiesednek alakra. Tehát most ne arra gondolj, hogy majd 20 év múlva, mert ő még rövid időn belül nagyot változhat.
2011. jan. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Bár ilyen problémáim lennének...
2011. jan. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Jah, meg gondolom felfogásra is sokat fog még változni idővel, azért is lehet, hogy nem lesz belőle semmi komoly.
2011. jan. 27. 14:30
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
Ha igazán szeretnéd a barátnődet, akkor nem gondolkoznál ilyeneken. Látom a külső nagyon fontos neked...de hol a belbecs?
2011. jan. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Persze, hogy számít, mint mindenkinek.

De nagyobbra tartom a belső tulajdonságát.


Épp ezt írtam, hogy a másik nem annyira szép, de mégis tetszik ő is nagyon, meg kedvelem is, a belső miatt.

2011. jan. 27. 14:31
 6/16 anonim ***** válasza:
70%

egyszer már jártál a másik lánnyal,annak valamiért vége lett,gondolj bele,hogy annak a szakításnak mi volt az oka,és hogy nem ismétlődhetne e meg megint.

De ha szereted az elsőt hogyan is került a képbe a második??

szerintem tisztázd magadban a dolgokat,és utána egyszerű lesz meghozni a döntést.

köztem és a barátom között 7év van.mi 7 hónapja vagyunk együtt.

2011. jan. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

huh

Sztem maradj most ezzel, hisz minden jó, nem?, aztán majd az idő eldönti, jó-e vele. Ha nem, utána keresd meg a másik lányt, a föld színéről nem fog eltűnni, meg lesz még, de lehet, nem is lesz rá szükség.

Egyszerre semmiképp ne kezdj bele, hogy majd elválik, melyik lesz jobb!!!!!!!!!!!!!!!Az nagy koppanást eredményezhet, plusz szemétség is. Csak azért mondom, mert, még ha most nem is hiszed, egy adott helyzetben nehéz lesz a hormonoknak parancsolni!

2011. jan. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%
Te is elég gyerek vagy még! Egykor jártál vele, meg emberileg aztán úgy összeillenétek, de nem vele maradtál... Ezért otthagynád a jól működő kapcsolatodat, hogy aztán vágyjál oda vissza?! Hamarabb fog elhagyni téged az aktuális csaj...
2011. jan. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Az én hibám miatt lett vége egykor annak a kapcsolatnak, ha nem szúrtam volna el, akkor még ma is együtt lennénk lehetséges.
2011. jan. 27. 14:51
 10/16 anonim ***** válasza:

ha szereted meg jártok és ő is szeret, akkor ne hagyd el olyanért, akit nem szeretsz, csak tetszik, mert összetörnéd a szivét, te se lennél boldog, meg lehet nem is viszonoznák

szal hiába modell a csaj, nem biztos hogy szebb is, a kor meg olyan dolog, hogy lehet valaki éretebb gondolkodású, vagy nézhet ki idősebbnek

ha meg zavar a kora, akkor miért jöttél össze vele? Működik a kapcsolatotok vagy sem?

Nem az a lényeg hány éves, hanem hogy tudsz e vele beszélgetni. Lefeküdtetek már vagy vársz rá és az a bajod?

Másikkal maradjatok barátok, vagy ha valami nem smakkol, akkor egy harmadik nő kell, akit szeretsz, viszont szeretne, és korodbeli, azaz szexelhettek, és tudtok beszélgetni

2011. jan. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!