Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyönyörű szép modell lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyönyörű szép modell lány, vagy a korombeli kevésbé szép de jobban hozzám való lány?

Figyelt kérdés

20/f vagyok.

Van egy 15/l modell barátnőm, aki nagyon nagyon szép, meg kedves is, meg minden ami kell.

Szerelmes vagyok belé, tényleg semmi panasz nincs rá a kapcsolatban. Csak az, hogy nagy a korkülönbség.


És van egy másik lány, akivel egykor jártam. Ő körömbeli, szintén tetszik ő is kinézetre, belsőleg teljesen egyezünk vele is, meg tényleg minden ami kell.

Még nagyon közel is lakik ráadásul. :D


De nem tudok dönteni. Az elsőt szeretem, és nem tudnám összetörni, hogy elhagyom.

De tudom, hogy a másodikkal kicsit jobban összeillenénk emberileg is, és komolyabb kapcsolat is lehetne belőle mint emezzel. És korban is sokkal közelebb áll hozzám.


Felfordul a gyomrom, mikor ezen másik lányon gondolkodom, miközben van valakim, aki tényleg szeret, és én is őt.


Mitévő legyek ?


2011. jan. 27. 14:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

ha úgy érzed, h nem stimmmel vmi a kapcsolatodban, és nem bírod a korkülönbséget, még most lépj, mielőtt sok szex, egyéb volt...velem megcsinálta azt előző barátom, h sajnált, és ezért nem szakított....képes volt hónapokig elhitetni velem, h minden rendben van.

Ennél jobban még 1 tiszta, őszinte szakítás sem fáj.

Én mindent, de mindent feladtam volna érte, ő meg így vacilált közben, h velem maradjon, v. összejöjjön 1 másik csajjal. Dönts minél hamarabb!

2011. jan. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha azt akkor elszúrtad, akkor azt ott helyben kellett volna megkísérelni helyrehozni. Most van egy jól működő kapcsolatod, azzal kezdjél valamit! Amikkel gondod van, azok nem jelentenek alapvető akadályt egy szerelmi kapcsolatban.
2011. jan. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Azt írod minden rendben, akkor miért zavar a kora? Éretlen, gyerekes a barátnőd? Akkor mégsincs minden rendben. Én azt mondom, ha tényleg minden oké, és szeretitek egymást akkor ne érdekeljen a kora. Az csak egy szám.
2011. jan. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
"Ha nem tudsz választani két ember között kérdezd meg magadtól, kinek mondanám azt, hogy: hiányozni fogsz, és kinek azt, hogy: könyörgöm ne menj el!"
2011. jan. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

16:44

Ez honnan szedted? Gyönyörű, és igaz, még nem hallottam!

2011. jan. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Igazatok van... Köszi a válaszokat (Y)
2011. jan. 27. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!