Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Holnap lesz randim. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap lesz randim. Hogyan tudnám leplezni az idegességemet?

Figyelt kérdés
Társkeresőn ismerkedtem meg egy nagyon helyes sráccal,félek hogy nem fogok neki tetszeni,a környezetem szerint szép vagyok,de mégis félek,tiszta ideg vagyok,még nem randiztam ilyen helyes sráccal.....
2010. júl. 18. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
egy pokroccal.
2010. júl. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
értelmes választ gondoltam
2010. júl. 18. 21:38
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
akkor két pokróccal
2010. júl. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Figyelj. Először is, a helyedben nem ott keresném, de te tudod, mert ki tudja mekkora fafejjel hoz össze a sors. Kettő, semmi okod izgulni. Ne vedd ennyire komolyan a dolgot. Ez csak két ember beszélgetése. Add magad, és utána elválik.
2010. júl. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mondogazsd magadba hogy igen jóvagyok nem kell félni idegeskedni egy idő után elhiszed és utána már nem is leszel ideges :) (nekem ez vizsgák elött bejött hogy mondogattam magamba hogy mindent tudok és tökre megnyugodtam)
2010. júl. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
fogd fel úgy, hogy egy vizsgáztató vagy és neki kelljen megfelelnie neked és nem fordítva. ha tényleg szép vagy első randin az már 90%-os siker:)
2010. júl. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszokat:) remélem sikerül:)
2010. júl. 18. 21:45
 8/9 anonim ***** válasza:
10%
Nem kell izgulni, mert lehet, hogy totál esélytelen vagy, akkor meg minek?:D
2010. júl. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
mennyi a rosszindulatú ember manapság.....
2010. júl. 18. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!