Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan győzzem le az idegesség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le az idegességemet?

Figyelt kérdés
Találkozni fogok álmaim pasijával (nem randi), és annyira ideges vagyok, hogy nem ismerek magamra. Pedig már nem vagok tini (25 L). Annyira félek, hogy hülyét csinálok magból, vagy megnémulok a jelenlétében, hogy az hihetetlen. Remegek, izzadok, hányingerem van, hasmenés, minden, amit el tudtok képzelni. Mit tegyek?
2010. jan. 7. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
XANAX
2010. jan. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%

Tényleg nem vagy tini szemantikailag, de a hozzászólásodból kitűnik, hogy amúgy rendkívüli módon igen.

Azért egy-két tanács: Ha izzadsz, akkor a randi előtt zuhanyozz! NE csinálj magadból hülyét!

Ja, és a legfontosabbak: ne szard össze magad és ne hányd le álmaid pasiját, mert az nem jó ómen!

2010. jan. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
VAlószínű azért félsz, emrt van alapja, ergó hülye vagy. Úgyhogy mindegy, hogy sikerül-e a randi, mert előbb-utóbb elcseszed. Azért hajrá!
2010. jan. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pelenka?
2010. jan. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Te még hiszel a mesében?! 25 évesen?

Nőjj már fel... Álmaid pasija is büdöset szarik, reggel rossz a lehellete és szúrós a borostája...

Nem létezik továbbá:

-A herceg a fehér lovon

-A nagy Ő(nem a tévés)

-Jancsi és Juliska


Létezik:

-Te

-A férfi akivel találkozni fogsz


Legyél olyan, mint máskor és akkor nem csinálsz hülyét magadból, arról nem is beszélve, hogy Őt sem hülyíted...

Első találkozás alkalmával, nehogy felajánld neki a tested...

2010. jan. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, hogy 25 évesen valaki iylen nyomorék. Valami lelki defekted van vagy mi?

Vegyél be egy marék nyugtratót, azt heló.

2010. jan. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a fentiekhez. Lehet, hogy 25 vagy, de a 6 éves fiam is érettebb, mint te. LEgyen a második randi egy wc-ben, ott nem gáz, ha esetleg hánynod kell.
2010. jan. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Először is: Kedves hozzászólók(nem mindenki..)nem kell oltogatni azért, mert izgul, hogy mi lesz... Az vesse rá az első követ, aki még sosem félt vagy izgult valami miatt!!

kedves kérdező! Először is állj a tükör elé, és tudatosítsd magadban, hogy ő is ugyanolyan ember mint te vagy, se nem több, se nem kevesebb. Én is így voltam kb, de erőt vettem magamon, írtam üzenetet (pedig sokáig azt sem mertem), és most várom, hogy találkozzunk (nem randi, csak megbeszéltük, ha találkozunk szórakozóhelyen, akkor váltunk pár szót). Bár nekem is remeg a gyomrom, ha rá gondolok, Ő álmaim pasija, de muszáj magam meguralni. Mindez a gondolatokon múlik. Nem szabad görcsölni, mert észre fogja venni, természetesnek kell maradni! Nagyon fontos. Úgy kell venni, mintha csak egy ismerősöd lenne, és nem több. Mert ha úgy mész oda, mint egy félistenhez, akkor tuti leblokkolsz. (bár nem tudom, kerültetek már valamilyen kapcsolatba? beszélőviszonyban vagytok? ha bővebben kifejtenéd, (honnan ismered, mióta, milyen viszonyban vagytok,) megpróbálnék utánanézni még dolgoknak!) :)

(21/L)

2010. jan. 8. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
tuti tipp: 1 max. 2 korsó sör.
2010. jan. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dugd fel magadnak a wc-kefét, s ellazulsz.:-)
2010. jan. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!