Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám jobban leplezni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám jobban leplezni, mit érzek iránta?

Figyelt kérdés
Osztálytársak vagyunk, én pedig szerelmes vagyok belé, de neki valószínűleg a legjobb barátnőm tetszik (a barátnőmnek ő nem jön be). Nincs nála esélyem, de viszonylag sokat beszélünk, mindig kedves, vicces és olyan nehéz nem kimutatni, hogy pl. mikor véletlen hozzám ér, összeugrik a gyomrom és a torkomban a szívem meg mikor beszélünk nem tudom levakarni a mosolyt az arcomról, főleg, hogy akaratlanul is keresem a társaságát. Már így is kicsit tartok attól, hogy sejt valamit, mert néha olyan, mintha finoman \'oltogatna\'... Tudnátok ötleteket adni, hogy legyek kicsit közömbösebb felé, míg túljutok rajt?
2009. szept. 19. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értelek. A legjobb barátnődnek amúgy sem jön be. Minek kéne leplezned, hogy ő tetszik neked? Lehet, hogy tévedsz és te is bejössz neki. Soha nem tudhatod. Inkább menj biztosra azzal kapcsolatban, hogy ha úgy érzed nem tetszel neki.
2009. szept. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sokat beszélgetünk így 3asban, és elég egyértelmű, főleg, hogy én nem vagyok az a típus, aki bejön a srácoknak, az a barátnőm:) szóval én nagyon úgy érzem, hogy veszett ügy, és elég rossz, de legalább a barátságunkat szeretném megtartani, de ha az arcomra van írva, hogy szeretem, nem tudom meddig lehetséges
2009. szept. 19. 17:42
 3/5 A kérdező kommentje:
senkinek nincs vmi ötlete?:( kicsit el vagyok keseredve, jól jönne egy kis segítség a túlélésre. senkivel nem tudok erről beszélni, mert a legjobb bnőmmel kölcsönös kerüljük ezt a témát, mert mindkettőnknek elég kínos...
2009. szept. 21. 15:16
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A barátság megőrzése az egzisztencia szempontjából jó.

A barátság megőrzése az érzéseid szemponjából felér az öngyilkossággal. Mert szenvedni fogsz.

Döntsd el melyiket akarod...

Csak úgy tudsz közönyt mutatni felé ha találsz egy másik fiút aki érdekel. Ha vele vagy ha vele töltöd az időd csak egyre mélyebb lesz benned az az érzelem amit szerelemnek fogsz nevezni. És a csávó fog véget vetni ennek kegyetlenül vagy azzal hgoy látod mással smárolni, ölelkezni...etc... vagy azzal hogy a szemedbe megmondja hogy semmi esélyed és ez azt is feltételezi hogy akkor bizony kerülni is fog.

Vagyis próbáld újra máskor....évek múltán és ha most abba hagyod a keresését azzal nyerhetsz a legtöbbet.

Vagy keresni fog mert kedvel. Vagy megmenekülsz egy olyan reménytől ami elmondásod szerint sosem teljesülne be.



Vagy egyszerüen hagy ki a 3-ast. És a 3-as beszélgetésekből legyen inkább csak kettes. Ha ez nem megy akkor a barátságba se táplálj túl sok energiát.


Magadra figyelj inkább és arra hogy ne csalódj és ne kergess délibábokat. A te életed, éld a legjobban és ne mások iránt táplált remények rabjaként. Lehet hogy lesznek dolgok amik fájnak...de irányítsd a sorosod, és ne hagyd hogy kihasználjanak vagy ne akként értékeljenek aminek te szeretnéd.


Járj el más társaságba délután. Legyél minél több emberrel ez az egyetlen megoldás. Mindegy mi a program...teázástól a trambulinon át a néptáncig bármi jó. Nem az a lényeg mit csinálsz hanem hogy kivel vagy és hogy érzitek magatokat.

Jakomo 25F

2009. szept. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon megérintett, amit írtál, köszönöm szépen! mintha egy kicsit máris megkönnyebbültem volna:) teljesen igazad van, bármilyen nehéz is lesz, megpróbálok kevesebbet vele lenni, megismerni másokat is, aztán majd meglátjuk...
2009. szept. 21. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!