Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, nektek mennyire számít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mennyire számít, hogy milyen a lány melle?

Figyelt kérdés

Nagyon fiatal vagyok (15) és elég nagy mellem van, de sajnos nem úgy áll, ahogy kéne.. Bármit tettem, lógnak, nem a hasam közepéig, de azért eléggé. Amúgy, melltartóban nagyon szép kerek melleim vannak, de amint lekerül a melltartó.. botrány:S Ha hanyatt fekszem is rondák, mintha szétcsúsznának. Bele se merek gondolni, hogy mi lesz, ha egyszer lesz barátom, hogy fogok merni levetkőzni előtte ilyen mellekkel?:(

Fiúk, benneteket ez mennyire zavarna?


2010. júl. 6. 01:15
1 2
 11/14 anonim válasza:

ha igazán szeretni fog valaki úgysem fogja érdekelni!

És azért mert sok nőt úgy látsz a tv-ben hogy szilikon mell azok ne érdekeljenek!Igy mindenkinek lehet szép melle!Nem lehet hogy az a baj hogy az ilyen nőkhöz hasonlitod magad?És csak azért látod olyannak a melled?Hidd el aki kicsit is normális pasi azt nem a melleid fogják érdekelni

19/L

2010. júl. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem a mellett nézzük elsősorban. Sőt, mondhatni ehanyagolható. Az azért alapvető, hogy nagyobb legyen, mint nekem, de ezen felül nem érdekelnek a paraméterei. Vannak ennél fontosabb dolgok is a lány kinézetében. :)


23f

2010. júl. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
szivesen járnék veled :) és egyáltalán nem zavar!
2010. júl. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Nem ilyeneket vártam, szóval kellemeset csalódtam a véleményekben. Sokkal jobban érzem magam:D
2010. júl. 6. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!