Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, nektek mennyire számít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mennyire számít, hogy milyen a lány melle?

Figyelt kérdés

Nagyon fiatal vagyok (15) és elég nagy mellem van, de sajnos nem úgy áll, ahogy kéne.. Bármit tettem, lógnak, nem a hasam közepéig, de azért eléggé. Amúgy, melltartóban nagyon szép kerek melleim vannak, de amint lekerül a melltartó.. botrány:S Ha hanyatt fekszem is rondák, mintha szétcsúsznának. Bele se merek gondolni, hogy mi lesz, ha egyszer lesz barátom, hogy fogok merni levetkőzni előtte ilyen mellekkel?:(

Fiúk, benneteket ez mennyire zavarna?


2010. júl. 6. 01:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát az attól is függ, milyen a testalkatod mellé. Ezt így nem tudom eldönteni, max elképzelni tudom, de nem zárom ki, hogy jól néz az ki. :D Szóval ne aggódj! ;)
2010. júl. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar egyáltalán. Nem kell rajta aggódnod.
2010. júl. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
van webcamerád?
2010. júl. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem csak arról van szó, hogy nem úgy állnak, mint a szilikonos mellek. Az nem baj, a természetes a jó.
2010. júl. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
basszus tök így érzek én is(18 vagyok) bár van barátom szóval ne aggódj ez tényleg így természetes és ha lesz majd barátod nem fogja majd csúnyának tartani:)
2010. júl. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Ha nem olyanok mint egy zokniba dobott ólom golyó, vagy mint a tacskó fülei akkor nincs gond.
2010. júl. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Engem pl nem zavarna ha barátnőmnek hasonló lenne szeretem ha egy lánynak nagy melle van. Ha természetes nagy melle van az meg úgyis lógni fog ezzel jár együtt. Az egyetlen amit tehetsz elfogadod, hogy ez van. Keress olyan pasit aki a nagy mell bolondja.
2010. júl. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"de sajnos nem úgy áll, ahogy kéne"

Hidd el, pont úgy áll ahogy kell neki, nem kicsi és nem műanyagból van, mit vártál nulla gravitációt?

'Tökéletes' melle másnak is csak szilikonnal/photoshoppal van, de az olyan egy normális srácot kevésbé fog meg mint az igaziak. (velem legalábbis így van)


Imádni fogják őket a fiúk (az osztálytársaid már most is imádják) abban biztos lehetsz.

28/F

2010. júl. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem számít, a lány szeméylisége a lényeg.

20f

2010. júl. 6. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

szia, ha küldenél egy képet, vagy feltöltenél akkor még jobb válaszokat tudnánk adni, amúgy szerintem nincs semmi baj a melleiddel, egy kis edzéssel kicsit feszesebé lehet tenni szerintem(mell edzés), de szerintem a körülötted lévő srácokat nem nan zavarja a látvány, lehet h még gerjednek is rád(sztem énis gerjednék:))

Sztem nem zavarna senkit!

2010. júl. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!