Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit számít ha a lány az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit számít ha a lány az idősebb? (21L,19F)

Figyelt kérdés
Számít a lánynak hogy fiatalabb vagyok? Nektek volt már hasonló? Mi lett a vége?
2011. szept. 24. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
pffXD
2011. szept. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem gáz. De ez rajtad is múlik. El tudnád képzelni, hogy egy olyan csajjal akarj járni, aki kedvesnek, okosnak, szépnek stb. tart, vonzódik hozzád, de idősebb 2 évvel, és emiatt nem járna veled? Szerintem ha a lány így áll hozzá a dolgokhoz, akkor úgyse mennél sokra vele, ha meg nem így áll hozzá, akkor simán próbálkozhatsz:)
2011. szept. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Figyi, ha őszintén szeretitek egymást, és megvan köztetek a bizalom, megértés, na meg persze a szerelem, akkor abszolút nem számít. Közhely, de igaz, hogy a szerelemben nem számít a kor... Most hogy egy példát mondjak, a nővérem és a barátja 2 éve nagyon jól megvannak, együtt is élnek már, nővérem 22 éves, a barátja pedig 20. Furcsa de nem mondanám azt hogy 2 év van köztük, mert annyira illenek egymáshoz, hogy komolyan fel se tűnik... Ne parázz ezen szerintem, mert ha szeret téged, úgysem az fog számítani neki, hogy fiatalabb vagy.
2011. szept. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!