Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van miért haragudnom?

Figyelt kérdés
Barátom haverjaival lement Balatonra,egy hétre. 2 éve vagyunk együtt,18 évesek vagyunk. Utólag tudtam meg,hogy két lány felment a barátom nyaralójába,de nem hozzá,hanem két másik fiúhoz. Felidegesített hogy engem nem vitt le magával,de az idegen lányokat beengedte.. Nem csalt meg. De lehetett volna őszinte velem,rossz,hogy mástól kell megtudnom ezt. Hülyeség?
2010. júl. 5. 23:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én kiakadnnék.. sztem csak csajozni akart, mert 2 év, az 2 év.. 16 éves korotok óra egyutt?? kicsit sok.. :S
2010. júl. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem van
2010. júl. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
mi az h beengedte őket?:D nem hozzá mentek...a többi srác miért ne csajozhatna?gondolom ilyen fiús nyaralásra mentek,dughatnak a többiek agyba-főbe,a te pasid nem fog,ha szeret.meg miért mondta volna?képzeld kicsim,x és y felhoztak 1-1csajt,azt jól megbaszták őket.tudta h ilyen gyerekes vagy,h nem is róla van szó,és felidegeled magad.
2010. júl. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Miért kellene haragudnod? Azért mert te ott vagy neki, a haverjai nem csajozhatnak? Érdekes...
2010. júl. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
jaj, peersze.. a pasik meg pont olyanok, h nem használnak ki 1 adandó alkalmat se. :DD
2010. júl. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem hulyeseg.nem a baratodtol tudtad meg,hanem mastol,raadasul ha jol ertem a baratod nyaralojarol van szo,hat akkor hozza mentek a csajok.azt meg hogy ott mi tortent ki tudja,de 2 eves kapcsolat utan ne hivjon ket csajt a nyaraloba.a baratai nozhetnenek mashol is...
2010. júl. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
utolsónál a pont.. :S
2010. júl. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A két lány miután felmentek,velük mentek bulizni.
2010. júl. 6. 00:38
 9/12 anonim ***** válasza:
Hol van az, hogy ő hívta a csajokat? Egyébként meg teljesen mindegy, hogy fiú vagy lány, ha valaki szeret valakit, akkor nem csalja meg (ahogy nem is tette meg), de attól még szórakozhat a barátaival. Szóval nincs miért haragudni. Gondold meg fordított helyzetben. Elmész a barátnőiddel nyaralni, akik bepasiznak, majd felmennek hozzátok a srácok, végül elmentek bulizni. Most akkor te rosszat tettél azzal, hogy nem rontottad el a barátnőid szórakozását?
2010. júl. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
miért mentek veluk bulizni? a pasid is ment? :S
2010. júl. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!