Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van miért haragudnom?

Figyelt kérdés
A barátom írt 30 akárhány embernek sms-t,hogy Boldog karácsonyt,de én valahogy kimaradtam a körből.
2010. dec. 24. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
És mi van, ha neked meg személyesen fogja mondani?
2010. dec. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem biztos,hogy találkozunk karácsonykor. De mondjuk az ajándékot lehet 27.-én adjuk oda,és akkor mondja. Nem is az a lényeg,csak rosszulesik hogy pont engem kifelejt..
2010. dec. 24. 18:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Te írtál neki? :)
2010. dec. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem. Én holnap szerettem volna,mert végülis holnap van karácsony. De nem ezért nem írt,hanem csak egyszerűen elfelejtett.
2010. dec. 24. 18:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Uhh... na ez kényes :S Szerintem is személyesen mondja majd.. vagy kicsit később ír valami szerelmes-karácsonyos,újévi köszöntőt :) Csak nyugi.....
2010. dec. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy elfelejtett?
2010. dec. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mert rákérdeztem,hogy nekem hogyhogy nem írt,és kifelejtett a sorból.
2010. dec. 24. 18:38
 8/10 anonim ***** válasza:

Fordítsuk meg a dolgot: te írsz 30 embernek, de tudat alatt benned van, hogy írsz nekik, megszokásból, a barátodnak meg nem, hiszen úgyis személyesen fogod majd mondani.


De mondok valami már bölcsességet: ha nekem lenne barátnőm, én azt szeretném, hogy a legkeményebb hétköznapokon gondoljon rám, és legyen velem. Mert a karácsony az karácsony, az ünnep. De ami igazán számít, az az, ami nem ünnepnap.


Szerintem. :)

2010. dec. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
már = más
2010. dec. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 modian ***** válasza:

Másik bölcsesség: a páromnak akkor írtam sms-t utoljára karácsonykor, mikor még nem jártunk. Ennek már jópár éve. Ami biztos az az, hogy Őt nem csak egy szimpla sms-sel fogom "elintézni".


Szóval szerintem nincs okod haragra.


Egyébként mikor meg akartam lepni párom én füllentettem neki ilyeneket, mert nem jutott jobb eszembe, mikor már majdnem lebuktam.

2010. dec. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!