Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezért meg kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezért meg kéne haragudnom a barátomra, vagy ez teljesen normális? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
a barátom azt mondta, hogy ma reggel felhív, mert tegnap este nagyon fáradt volt, és nem akart beszélni. nem hívott fel reggel, pedig fent volt msn-en. (én rejtve voltam, esetleg vártam, hátha felhív, de nem hívott) aztán mentem dolgozni, de azóta semmi.
2011. ápr. 6. 14:03
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, Ennél vannak nagyobb problémák is egy párkapcsolatban. Ez nagyon apróság.
2011. ápr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ígéret szép szó, ha betartják, úgy jó. Ha nem akar felhívni, nem muszáj, hogy felhívjon, ehhez joga van, csak akkor ne ígérje meg. Nekem ez már a megbízhatatlanság jele.

34N

2011. ápr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Kicsit duzzoghatsz azért. Lehet, hogy elfogadható magyarázatot tud adni. Minimum bocsánatot kér.
2011. ápr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:

Szerintem is duzzogj egy kicsit!

Mióta vagytok együtt?

Kor?

2011. ápr. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem meg egy hüly* pics@ vagy ha ilyeneket kérdezel, és a barátod is tudja ezt, azért sz@rik rád. Én már rég kib@sztalak volna, főleg ha nekem duzzognál.
2011. ápr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Így van basszus, fogadd meg az előző hisztis "nők" válaszát, hisztizzél te is nyugodtan, hátha kidob a francba. Arra nem gondoltál, hogy azért ment fel MSN-re, hogy inkább ott beszéljen veled, mint telefonon?
2011. ápr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
nem akartam hisztizni, de nem tudom mire vélni. persze a pasik nagyon könnyen beszélnek, de ha az ő fejüket szarják le, akkor jönnek sírni, h miért ilyen kegyetlenek a lányok.
2011. ápr. 6. 14:31
 8/34 A kérdező kommentje:
én 22 ő 24.
2011. ápr. 6. 14:32
 9/34 A kérdező kommentje:
az msn-t utálja, ott csak nagyon ritkán beszélünk.
2011. ápr. 6. 14:32
 10/34 anonim ***** válasza:

Szerintem ez ember függő, bár ha szeret akkor felhív mindenféleképpen.Ez lehet egy teszt is.Bár szerintem te is ugyan úgy felhívhatod, bár ha nem érdeklődik irántad 1-2 napig akkor ott már gond van.

Nekem volt egy 20 évvel idősebb barátom, ő azt llította szerelmes belém,de én úgy éreztem csak a szeretője vagyok(bár nem mindig szeretkeztünk amikor találkoztunk), de ő minden reggel felhívott, ha csak 1 percre akkor is.

2011. ápr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!