Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezért meg kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezért meg kéne haragudnom a barátomra, vagy ez teljesen normális? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
a barátom azt mondta, hogy ma reggel felhív, mert tegnap este nagyon fáradt volt, és nem akart beszélni. nem hívott fel reggel, pedig fent volt msn-en. (én rejtve voltam, esetleg vártam, hátha felhív, de nem hívott) aztán mentem dolgozni, de azóta semmi.
2011. ápr. 6. 14:03
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

Hisztis nok? Hiszti? Kinek a szotaraba jelenti az, hogyha szamonkerjuk a parunktul, hogy miert nem tartotta a szavat azt, hogy hisztizes>?

Nem ertem, ez egyszeruen csak kommunikacio..meg a szomszedunktol is megkerdezzuk, ha megigerte, hogy felhiv es megsem tette, hogy miert.

Talan nem tudott valami miatt felhivni, de azert reszedrol sem volt szep, hogy rejtve voltal elole MsN-en. Egy igazi parkapcsolatban nem nezzunk ilyen sorrendeket, hogy most o kell hivjon nem beszelhetunk msn-en.

2011. ápr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
miért nem volt szép h rejtve voltam? ha már fent volt, nem velem beszélt.
2011. ápr. 6. 14:40
 13/34 anonim ***** válasza:
Felmész msn-re REJTVE, látod hogy ott van, és nem írsz rá. Aztán még azt képzeled magadról, hogy nem vagy egy idióta hisztis liba? Huh.
2011. ápr. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

most miért én nyomuljak rá, ha egyszer azt ígérte, h FELHÍV TELEFONON és nem msn-en beszélünk? még én futkározzak utána, és támadtam volna le msnen h szia, miért nem hívtál? én se szeretem az msn-t mert személytelen, akkor inkább telefon.

különben a vonalas telefon ingyen van, mint az msn de mindegy.

2011. ápr. 6. 14:45
 15/34 anonim ***** válasza:
Hát nekem annyi rossz tapasztalotom volt a pasikkal kapcsolatban, hogy az sem érdekelne ha nem hív egy vagy két napig mert sajna vannak ennél nagyobb gondok is. Én örülnék ha lenne egy normális kapcsolatom, észre sem venném, hogy most nem hívott fel egyszer. 22l
2011. ápr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

pipacsospapucs köszi a választ, kb az egyetlen normális.

ezen a nézőponton is el kell gondolkozni, igazad van.

2011. ápr. 6. 14:56
 17/34 anonim ***** válasza:

Talán azt gondolta nem érsz rá, hisz "még" msnre se jöttél fel.

26 ff

2011. ápr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
de nem szoktunk msnen beszélni, csak ha max előre megbeszéljük.
2011. ápr. 6. 15:01
 19/34 anonim ***** válasza:
Na mert a telefon annyira személyes? :D Hűha, hallod a hangját... Azt msnen is hallhatod, és ugyanaz lesz, mint a telefon... És szerinted az mióta futkorászás valaki után, hogy ELÉRHETŐBE teszed magad? Úgy is rád írt volna... Szánalmas ez a női büszkeség, mindegyik elvárja, hogy ki legyen nyalva a segge, mindent csak neki lehessen szabad, a pasit meg nyomja el a francba... Tapasztalat, nem kell egyik nőnemű egyénnek sem kimagyaráznia, hogy "de az nem is úgy van" meg "jaj hát az mást!" mert ebben baromi jók vagytok...
2011. ápr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
érdekes, én pont ugyanezt tudnám elmondani a pasikról, amit te leírtál. érdekes, én mindig felhívtam, ha megígértem, ennek meg az a hála h ő meg nem hív. segg kinyalásról szó sincs, kb eddig is mindig én hívtam, és kissé elegem lett belőle. végre amikor ő kereshetne, akkor meg nem keres.
2011. ápr. 6. 15:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!