Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezért meg kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezért meg kéne haragudnom a barátomra, vagy ez teljesen normális? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
a barátom azt mondta, hogy ma reggel felhív, mert tegnap este nagyon fáradt volt, és nem akart beszélni. nem hívott fel reggel, pedig fent volt msn-en. (én rejtve voltam, esetleg vártam, hátha felhív, de nem hívott) aztán mentem dolgozni, de azóta semmi.
2011. ápr. 6. 14:03
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Pacsizunk is, mert igazunk van.


Ti még arra sem vagytok képesek legtöbbször, hogy bocsánatot kérjetek, mikor világos, hogy ti hibáztatok. Az egótok túl nagy ehhez. Ráadásul ott van az a gondolatmenet is, hogy "Ő a pasi, neki kell utánam rohannia, én biztosan nem fogok utána!!!". Legutóbbi barátnőm is ilyen volt, pedig őszintén szeretett. Mindig azt várta, hogy én kérjek tőle bocsánatot, ha Ő hibázott, még akkor is.. Hiába magyaráztam neki, hogy de az nem úgy működik, hogy a pasi megalázza gyakorlatilag saját magát azzal, hogy elvállalja a felelősséget, amit a lány a mérhetetlen egója miatt képtelen... Hiába pofáztam, hogy egy kapcsolatban egyenlőségnek és kiegyensúlyozottságnak kell lennie, le sem szarta... Azt szajkózta, hogy de a pasinak kell hajtani minden áron, meg mittudomén.. A nő persze semmit nem tesz, csak elvár, csak elvár, csak elvár! Csak azért, mert pinával született... De ha bántják, akkor Ő a törékeny kis virágszál, meg az önbizalom, szeretethiányos, hogy jaj, de neki kell a szeretet, közben ez csak egy b.szott nagy álca...

2011. ápr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

akkor te valószínűleg elkapattad a barátnődet, hagytad őt elszemtelenedni. nekem ezt nem hagyta a barátom sosem, 100ból kb 3szor van h ő kért őszintén bocsánatot. ezért szeretném h most kicsit vegye ő is magát észre. én sose kértem azért semmit, mert pi.nával születtem, én azért cserébe kértem dolgokat, amit én is megtettem érte. én is pont ez magyaráztam neki h egy kapcsolatban mind2 fél egyenlő és nem csak mindig az egyiknek kell tennie dolgokat. most én csak próbálom kiegyenlíteni a dolgokat, és nem az van, h játszom az elkényeztetett hercegnőt. ha te is távolságtartó lettél volna a csajszival, kapart volna utánad rendesen. meg ha egyszer nem tetted volna meg neki, amit kér, akkor is jött volna utánad. érdekesebb lettél volna neki. az én barátom van h bunkó velem, mégis szeretem. ezáltal én is elvárhatom ugyanazokat a jogokat, amik őt megilletik.

a volt csajodat te kényeztetted el, de nem hibáztatlak, mert baromira nehéz megtalálni azt a középutat, h ne kényeztesd el, és ezáltal tiszteljen, viszont ne is jöjjön hisztizve, hogy nem törődsz vele.

a nők kedvében járni valóban nagyon nehéz dolog, mert rengeteget problémáznak, ha figyelsz rá, akkor azért, ha nem, akkor meg azért. egyébként ha ráhagyod a hülyeségeiket akkor előbb utóbb jönnek és belátják a hibájukat, ilyenkor tényleg jobb hagyni az embert gondolkozni. én is mindig visszamentem miután beláttam a hibáimat.

tudom, könnyű itt nekem az észt osztani, amikor én is elkövettem hibákat, de most én is azon vagyok, hogy sikerüljön megtalálnom ezt a középutat, és próbálok nem mindenen problémázni.

2011. ápr. 6. 19:33
 33/34 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva már a kapcsolat elején is ugyanilyen volt, és akkor még egyáltalán nem volt szoros a kapcsolatunk, mert én olyan vagyok ,hogy nehezen nyílok meg, akárkiről legyen is szó. Az igaz, hogy néha-néha megbántam, amiket mondtam neki, és akkor bocsánatot kértem, mert bűntudatom volt. De valahol igazad lehet, csak tudod, én azt éreztem mindig rajta, hogy igazán mélyről jön neki ez a stílus, amolyan "kimutatja a foga fehérjét" stílusban. Csupán ebből vontam le következtetést, na meg abból, hogy szart arra, amit mondtam neki, és csak a saját feje után ment, és akkor is csak az elvárások. Szóval nekem úgy tűnik, hogy ez a saját természete nagyrészt. Az persze nagyon jó, hogy te is úgy látod, hogy egyenlőséget kell teremteni. :)
2011. ápr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

rendben, sokszor volt ez, h inkább felhívtam én, de már elegem lett. nem mehetek mindig én kommunikálni. most az egyszer megtehette volna h felhív, hát nem tette, ezért vagyok kicsit csalódott.


A komment megírásának időpontja: tegnap 15:42"


Ezesetben komolyabb problémák vannak. Azért az egy esetért nem kéne haragudnod, hogy most épp nem hívott fel. Viszont amit itt mondasz azalapján ez nem egyedi eset, és le kéne ülnöd beszélgetni vele, hogy miért nem keres ő téged soha, mi is van köztetek, mit érez, mennyire gondolja komolynak a kapcsolatot stb. De egy ilyenen hisztizni hülyeség.

2011. ápr. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!