Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezért meg kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezért meg kéne haragudnom a barátomra, vagy ez teljesen normális? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
a barátom azt mondta, hogy ma reggel felhív, mert tegnap este nagyon fáradt volt, és nem akart beszélni. nem hívott fel reggel, pedig fent volt msn-en. (én rejtve voltam, esetleg vártam, hátha felhív, de nem hívott) aztán mentem dolgozni, de azóta semmi.
2011. ápr. 6. 14:03
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Utolsó! Lelkemből szóltál. Megy a pacsi!
2011. ápr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Nem kell haragudni, de én nem is keresném a helyedben. Ha akar, majd felhív. Ha estig nem keres, esetleg írj neki sms-t, hogy miért nem hívott, ha már egyszer megígérte, nincs-e valami baj? Aztán majd látod.
2011. ápr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

pacsizzatok, ti elnyomott férfiak :)

majd ha lesz egy bnőtök aki tisztel titeket, és kifejezi a szeretetét, akkor rá meg ti fogtok szarni magasról!


utolsó, köszi

2011. ápr. 6. 15:11
 24/34 anonim ***** válasza:
Teljesen normális a barátod, rád meg haragudni nincs oka, viszont azért egy beszélgetést megér, h miért nem írsz rá ha rejtve vagy fent...
2011. ápr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
figyelj, én tudom h nem miattam ment fel, mert köztünk nem divat h msn-en beszélünk. telefonon szoktunk, mert ingyen van, mind2en upc-sek vagyunk.
2011. ápr. 6. 15:14
 26/34 anonim válasza:

Az életben vannak ettől sokkal nagyobb problémák is. Az én vőlegényemmel valamelyik nap félreétettük egymást: azt hittem úgy beszéltük meg, hogy mikor felkel hív, de nem hívott, persze elérhető se volt mikor hivtam. Aztán kérdőre vontam, és kiderült, hogy én nem jól emlékeztem...

Szóval szerintem nyíltan állj elé és kérdezd meg, hogy mi volt ez az egész...

A szavak falak vagy ablakok.

2011. ápr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

"pipacsospapucs köszi a választ, kb az egyetlen normális.

ezen a nézőponton is el kell gondolkozni, igazad van."

Te figyelmesen elolvastad ez a valaszt kerdezo..es az en valaszom miert nem tetszett neked, en is elmondtam, hogy szerintem kerdezd meg miert tette.

Az meg, hogy nem akartal nyomulni msn-en az oke de akkor sem maradsz rejtve elotte, belepsz aztan varod, hogy rad szol vagy nem..talan elmondta volna mi van vele..:)

2011. ápr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

jó, én most a hül.ye pics@zós válaszokra értettem, h nem volt túl normális.

oké, megtehettem volna h írok msnen neki, de vártam, h hívjon fel, ha már ez volt megbeszélve. és különben is, mondtam, h mindig én keresem kb, most azt vártam hátha ő felhív. az msnes dolgot csak azért írtam le ide, h ébren volt, úgyh ez nem akadályozta volna meg abban h felhívjon.

különben nem vagyok az a számonkérős fajta, én most biztos nem fogom ezzel zaklatni sem msnen, sem telefonon. csak nem jó érzés.

2011. ápr. 6. 15:24
 29/34 anonim ***** válasza:

"most miért én nyomuljak rá, ha egyszer azt ígérte, h FELHÍV TELEFONON és nem msn-en beszélünk? még én futkározzak utána, és támadtam volna le msnen h szia, miért nem hívtál?"


Nem érted a lényeget. Te dominanciaharcot és játszmákat csinálsz egy rohadt telefonhívásból. Miért én miért én. Nem ez a lényeg. Két felnőtt embernél ne az legyen a lényeg, hogy ki hívja a másikat, hanem hogy ha akarnak akkor kommunikálnak, így vagy úgy. Amíg felmész rejtve msn-re és várod, hogy mikor hív fel akivel beszélni akarsz, addig nagyon nem nevezheted magad felnőtt embernek.

2011. ápr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
rendben, sokszor volt ez, h inkább felhívtam én, de már elegem lett. nem mehetek mindig én kommunikálni. most az egyszer megtehette volna h felhív, hát nem tette, ezért vagyok kicsit csalódott.
2011. ápr. 6. 15:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!