Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm azt mondta gondolko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm azt mondta gondolkodási időt kér mert úgy érzi megváltozott valami. Elmult a láng! Hogyan tudassam vele hogy a mélyebb érzelmek fontosabbak a lángnál?

Figyelt kérdés
úgy érzi visszább vett az érzéseiböl vagyis inkább csak megtorpant!én nagyon szeretm és nem is volt köztünk vita max apró nézeteltérések.igazábol ok nincs!eddig azt mondta mindigmeghátrált egy kapcsolatbol az első probléma után viszont most gondolkodási időt kért!én azóta nagyon nem keresem max naponta csak egy sms mert kamionozok és azért jó ha tudja mi van a szeretteivel.és azt irta jól esik ha irok neki nem zavarja!a másik egyik smsben szeretlek a másikban semmi!igazábol nem tudom mit kellene tennem mert még nem volt olyan komoly kapcsolata és mondtam neki hogy elnulik a láng szinte minden kapcsolatban én is igy vagyok ezzel és megszerettem olyannak amilyen! van esély ezt helyrehozni valahogy ??vagy hagyjam?igazábol az eszem azt mondja igen de a szivem nem enged!!!én szeretem!!egy 25 éves srác!!!!
2008. nov. 11. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgy mutathatod meg Neki,hogy ha nem telepszel rá.Lehet egy kicsit csapdában érzi magát,és valójában még nincs is tisztában az érzéseivel.Amit tehetsz az az,hogy nem erőlteted,engedd el ha szeret visszajön,ha nem hát akkor ideje mennie.Ne hívogasd rendszeresen,ne nyomulj nagyon utánna,de azért éreztesd vele,hogy bármikor nyitott vagy vele beszélni.Nagyon nehéz dolog,de ne légy forrófejü!
2008. nov. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is ebben a szituációban voltam pár hete, csak nekem a barátom mondta ugyanezt.

Ő függetlenségre vágyott.

A legjobb amit tehetsz, hogy nem keresed.

Ha igazán hiányzol neki, rájön, h szüksége van rád.

Ha nem, akkor meg se érdemel.

Ismered a mondást...aki menni akar, jobb is ha megy, sőt még fel is segítheted neki a kabátot. :)

Mióta nem találkoztatok?

2008. nov. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hasonló problémával küzdök én is mint az Úr barátnöje. érdekelnének engem is a válaszok sajnos énsem tudom eldönteni hogy mit akarok....
2008. nov. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is szeretném ha több válasz jönne mert én is tudom hogy hagyni kell(ene) csak a hölgyek észjárását nem lehet követni csak azért tettem fel itt ezt a kérdést hogy mi a vélemény mire gondolhat mit kell átgondolni mert ezt legalább is én nem tudom mert gondolkodni azon hogy szeretem e vagy sem?ha igen igen ha nem nem legalább is ez az én véleményem!és bennem is változott az érzés a láng nem minden!és én tudtam hogy szeretem!!
2008. nov. 11. 17:32
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hello, a holgyek eszjarasa csak annyira bonyolult mint a sracoke... alapjaban veve hasonlo vonasok talalhatoak meg mindket gondokodasban csak maskeppen van eloadva. Ha vki gondokodasi idot ker, akkor nem biztos magaban, nem biztos a sajat erzelmeiben, nem biztos h az a masik a szamara az Igazi. vmi kavarog benne. de az is lehet h van egy masik szereplo is es az illeto nem tud donteni. Ki akarja tisztitani a fejet, ugy h a kulso hatasokat kizarja. Sokszor elkepzelunk egy idealt magunknak, de nem biztos h azt megtalaljuk, vagy lehet h igen es vannak reszek amiben passzol es vannak reszek amiben nem. a kerdes h az illeto ezt mennyire tudja akceptalni. Ha igen akkor jo ha nem akkor van az h kicsit osszekavarodotak a dolgok. En lany vagyok es magambol indulok ki. Tolem is kertek gondolkodasi idot anno es akkor en sem tudtam mit kezdeni a helyzettel mert fulig szerelmes voltam a pasasba es en is azt a kerdest tettem fel szeretem vagy nem, ez olyan egyszeru mit kell ezen gondolkodni. Ez egyszeru volt sajat magam szamara mert en egyertelmuen tudtam szerelmes vagyok a sracba es elinditott bennem egy olyan huha dolgot. azonban a sracban ez nem volt olyan egyertelmu. en is vartam es nem irtam sms-eket annyit csak a minimumot h lassa h azert torodom vele. en ereztem a hidegseget es az elhuzodast ami engem mondjuk bepanikolt. nalam a gondolkodasi ido eredmenye nem -el fejezodott be. Akkor majd bele pusztultam, ma mar tudom igy van jol, hosszu tavon nem illetunk volna egymashoz. ezt csak akkor ertettem meg amikor jo magam kerultem hasonlo szituba. Amikor is en is randiztam egy sraccal, kulsore bejott, magassag, korosztaly rendben, aranyosnak aranyos, de megis vmi hianyzott, nem tudom megmodnani csak vmit ereztem h vmi nem stimmel. a srac odaig volt ertem es igenyelt volna surubb talalkozast, tobb idot velem lenni, es mivel en bizonytalan voltam en meg kesleltetni szerettem volna a dolgokat, inkabb csak heti egy talalka, amig a sajat magam erzelmevel rendbe jovok. Igaz elotte volt egy szakitasom nem sokkal es az megviselt, es akkoriban az erzelmeim eleg zavarosak voltak. Beszelni errol nem akartam, magamban akartam tisztazni a dolgokat es ehhez nekem ido kellett volna. a legrosszabb szamomra az volt a pasival egyutt lenni es meg a regit latni magam elott. egyszeruen csak nem voltam ready egy uj kapcsolatra. a tulzott kozelitese mar mar idegesitett. nem azt mondom h egyaltalan nem talalkozni csak nem surgetni dolgokat, kevesebb talalka, es inkabb egymas megismerese mint a sexualitas jatszott volna szerepet lehet h mas lett volna. Mivel a srac nyomult eroteljesen en beijedtem mert nem voltam biztos magamban es en is gondolkodasi idot kertem, ami az en reszemrol volt enm a vegen.

az jo otlet ha nem nagyon keresed, azert neha egy egy sms nem rossz mert latszik h torodsz vele de nem nyomulsz. az h egyik sms-ben szeretlek a masikban semmi, az annyit jelent h nem biztos az erzeseiben de vhol legbelul vonzodik hozzad. ido kell neki. ilyenkor legjobb vagy kivarni de ugy h kozben magadbol nem csinalsz hulyet, vagy korbe nezni a piacon.

2008. nov. 12. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolso hozzaszolo meg annyit lehagytam, h nekem is egy ex baratom mondta ugyanazt h a lang elmulik a szeretet megmarad es az sokkal fontosabb, meg a tisztelet. Ez mind igaz es ebben egyet is ertek. CSak egy nonek szuksege van ennel egy picinyket tobbre, legalabbis nekem. A nok erzelmi alapon mozognak, ha nincs az ami pezsditi lelaposodik a kapcsolat es ha vki felbukkan aki ezt elo tudja varazsolni akkor ja kikukucskalas van a kapcsolatbol. Egy no fel tudja ismerni h egy pasas rendes, mint ahogy egy pasas is latja h a csaj rendes. de ez onmagaban egy kapcsihoz keves. Pl en avval a sraccal aki ezt a lang-os dolgot ecsetelte azert szakitottam mert nem tudtam magam elkepzelni vele a jovot illetoen hosszabb tavra es beleptem abba a korba ahol mar ezt is neztem, nemcsak onmagaban a szerelmet, a langot, a szeretetet, hanem mindent, hisz ebbenm a korban sajna nincs idom vesztegetni egy olyan mellett aki hosszu tavon nem jon be. es alapjaban veve a kulonbozo ertekrendszerunk okozta a dontesemet. en mashogy szeretem elni az eletem, masok az elveim, a felfogasom es emiatt gondoltam ugy h hosszu tavon vagy egy lapos unalmas kapcsolat lesz, amit nem szeretnek, vagy allando vita amiben szinten nem szeretnek elni.

Lehet h a te baratnod is ezeket a dolgokat szeretne tisztazni magaban. H mennyire hianyzol neki, h par hetes szunet utan is eg benne a vagy h talizzon veled, h szeret e annyira h hosszu tavob gondolkodjon veled.

ahogy irtam en a helyedben varnek egy picit, de azert hulyet sem csinalnek magambol hisz nem biztos h visszater hozzad, es akkor nagyot csalodsz. Inkabb ne ragodj rajta, take it easy, menj tarsasagba, szorakozz sokat, elvezd az eletet, hisz fiatal vagy meg. Lehet h megismersz vkit aki jobban bejon neked, de lehet h jelenlegi baratnod visszater hozzad. sosem tudhatod. Egyik nap becsukodik egy ajto masik percben kinyitodik egy. ragad meg a lehetoseget.

ha szomorkas vagy azt a lanyok eszreveszik es akkor nem keresik a tarsasagod, mint ahogy ez forditva is igaz. a kisugarzas fontos.

ill ahogy pasik sem szeretik ha a csajok futnak utana, igy a csajok sem szeretik h a pasik loholnak utanuk. egy lany is megerzi ha a pasi desperate, es akkor menekul, mint ahogy a pasik is ugyanezt teszik.

Sok sikert mindenesetre es remelem segitettem!

2008. nov. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A kérdésedre, hogy szeret- e vagy sem...

Biztos szeret még, különben nem gondolkodási időt kért volna, hanem egyszerűen felveszi a kalapot és kisétál.

Azt igazán te tudod milyen viszonyotok van egymással, mennyire vagytok nyiltak és őszinték.

Én is abban a helyzetbe vagyok, h nem tudom mi lesz a kapcsolatom vége,mert nekem is a barátom gondolkodási időt kért.Elötte lévő héten a megakarta kérni a kezemet.

Hetekig nem találkoztunk,most úgy elvagyunk, de nem az igazi.2,5 év után a nagy szerelem közepette közölte, hogy nagyon szeret, nem akar elveszíteni, de gondolkodási időt kér.Sokként hatott.Ez volt 2 hónapja.Mostmár ott tartok, hogy szeretem, de próbálom magam védeni azzal, hogy kicsit visszábbveszek.

Hogy ennek van- e értelme? Nem sok.De azt tudom, ha most külön lennénk belepusztulnék.

Hagyom, hagy élje az életét, bulizik, a barátaival lóg, és én is magamra figyelek.

Most kezd ráeszmélni, hogy milyen hülye volt,hogy egy kincs vagyok a kezébe amit majdnem elejtett.

Én azzal nyugtatom magam, h az idő mindent elrendez.

Igen, ahogy az előző hozzászóló mondta, ki kell várni,erősnek kell lenni.

Viszont az érdekelne mióta tart nálatok ez a helyzet?!

2008. nov. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommenteket!sokat segít abban hogy ne csak eggy oldalrol nézze az ember a dolgokat!s kezdem megérteni hogy ha igazán szeretem el is kell tudjam engedni, mert mivel szeretném boldoggá tenni ezt ha ő nem is szeret csak igy tehetem meg! nagyon rossz mert eggy ember megérzi ki az aki az igazi!én ugy érzem Ő az! nem tudom mi lessz a vége de annyit tudok hogy igy szeretni többé nem tudok.
2008. nov. 12. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!