Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok miért vannak tele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért vannak tele ellentmondásokkal? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

hűséges férfit akarnak-ugyanakkor kerülik nagy ívben a szűz férfiakat!

anyagi biztonságot várnak el egy férfitől(idősebb lányok)-ugyanakkor azt állítják,hogy nem érdekli őket a pénz

elvárják,hogy adott esetben megvédje őket a férfi a veszélyektől-de ugyanakkor azt állítják,hogy nem kell izmosnak lennie egy férfinak

elég erősen nézik a külsőt a férfiaknál-ugyanakkor azt állítják,nem a külső számít

féltékenyek a férfira,ha az elmegy a barátaival valahova-ugyanakkor a lányok elvárják,hogy a férfi elengedje őket a barátnőikkel vásárolni

És még sorolhatnám az ellentmondásokat!Miért van ez?Lányok válaszát várom!


2010. júl. 5. 11:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

te most komolyan a felpontozással akarsz rávenni arra hogy válaszoljak? mintha kutya lennék és kapok jutalomfalatot ha oda viszem neked a papucsod:P

am meg annyira utálom ezt. a nők azt mondják, a férfiak hazudnak és férfi uralom van. a férfiak azt mondják hogy nő uralom van.

annyira szánalmas hogy mindenki a másikra mutogat, csak azért hogy ne kelljen magába néznie. és igen, az élet a csalódásról szól, hogy ha te normális fiú vagy, akkor sem biztos hogy normális csajt találsz. viszont ez fordítva is igaz, a lányoknak is ugyan úgy össze törik a szívüket. mert ez nem a nemtől függ. elegem van hogy mindenki itt hisztizik hogy a férfiak/nők annyira gonoszak csak én vagyok a tökéletes.

ébredjetek már fel, ez nem attól függ hogy valaki nő-e vagy férfi.

L/16!

2010. júl. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

és miért hiszed azt hogy a férfiak különbek és a nők miért hiszik azt hogy ők különbek?! ez annyira undorító, hogy köpködnek a másikra csak hogy ők jobban érezzék magukat. mintha a nők között nem lenne ugyan annyi selejt mint férfiak között... egyik sem jobb a másiknál, de adhat a $zarnak egy pofont azzal hogy lehordja a másikat, csakhogy ezzel semmivel sem lesz előrébb.


na kapok felpontozást vagy sem? nem, mert nem azt mondtam amit hallani szerettél volna, igaz? jó hogy nem vagyok se a te kutyád se senkié:)

L/16 voltam.

2010. júl. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Már bocs de ez forditva is igaz és ezzek nem ellentmondások.

Egy szűz férfi nem hirdeti magáról hogy szűz igy nem kerülik öket és ehhez mi köze ahoz hogy hüséges lesz e vagy nem.

2010. júl. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!