Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok miért vannak tele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért vannak tele ellentmondásokkal? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

hűséges férfit akarnak-ugyanakkor kerülik nagy ívben a szűz férfiakat!

anyagi biztonságot várnak el egy férfitől(idősebb lányok)-ugyanakkor azt állítják,hogy nem érdekli őket a pénz

elvárják,hogy adott esetben megvédje őket a férfi a veszélyektől-de ugyanakkor azt állítják,hogy nem kell izmosnak lennie egy férfinak

elég erősen nézik a külsőt a férfiaknál-ugyanakkor azt állítják,nem a külső számít

féltékenyek a férfira,ha az elmegy a barátaival valahova-ugyanakkor a lányok elvárják,hogy a férfi elengedje őket a barátnőikkel vásárolni

És még sorolhatnám az ellentmondásokat!Miért van ez?Lányok válaszát várom!


2010. júl. 5. 11:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

Női szótár


Mit mond Mit jelent

Igen Nem

Nem Igen

Talán Nem

Sajnálom Sajnálni fogod

Szükségünk lenne egy ... Szeretnék egy ...

Ahogy gondolod Teljesen egyértelmu, hogy mit kellene csinálni. Nem ezt.

Csináld, ahogy akarod! Ezt még nagyon megbánod!

Persze ... folytasd csak nyugodtan Szeretném, ha abbahagynád

Nem vagyok ideges Hogy a francba ne lennék ideges, te idióta!

Olyan férfias vagy ma Büdös vagy és borotválkoznod kéne

Olyan figyelmes vagy ma Állandóan csak a szex jár a fejedben?

Legyünk romantikusak? Oltsd le a villanyt! Tele lettem pattanással

Olyan kényelmetlen ez a konyha! Szeretnék egy új lakást

Vennünk kéne új függönyöket ... meg új szonyeget, bútorokat és tapétát

Szerintem ott jobb lenn ODA rakjad!

Valami zajt hallottam Észrevettem, hogy mindjárt elalszol

Szeretsz? Szeretnék valami nagyon drága dolgot kérni

Ugye, nagyon szeretsz? Csináltam ma valamit, aminek nagyon nem fogsz örülni

Egy perc és mehetünk Vedd le a cipőd és keress valami jó filmet a tévében

Nem híztam egy kicsit? Mondd, hogy gyönyörű vagyok

Meg kell tanulnod normálisan kommunikálni Érts egyet velem

Nem kiabálok! Persze hogy kiabálok, amikor ilyen fontos dologról van szó



18/L :)

2010. júl. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ahol nagybetűvel kezdődik, ott van az, hogy mit jelent.. :)

Remélem segítettem:)

18/L

2010. júl. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Egy kapcsolatban legyen egy pasi is hűséges,tapasztalt.Egy pancserral mit kezdjek?(senkit nem akarok bántani)

Sokan nem a pénzért ismerkednek,de nem árt,ha egy bizonyos kor után a pasinak van egzisztenciája.Ez sokmindent elárúl róluk.

Egy pasinak nem kell kigyúrtnak lennie,de álljon ki mellett,ha baj van,és ne fusson el.

Annyiban számít a külső,hogy eleve nem ismerkedem meg egy pasival,ha nem tetszik,vagy igénytelen.Először a külsejét látom,és csak utánna ismerem meg.

A féltékenység meg egyénfüggő.Én teljesen megbízom a barátomba,és nyugodt vagyok,ha elmegy a haverjaival.

De soha nem szabad általánosítani!!!!!!!!A nők sem egyformák,mindenkinek más az igénye.

2010. júl. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
1. Hazudnak. 2. Évtizedek óta az van beléjük nevelve, hogy különlegesek és más szabályok vonatkoznak rájuk. Amit ők megtehetnek azt te nem.
2010. júl. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

20/L:

Hűséges pasit szeretnék - nem feltétele a szüzesség megléte, nem kerülöm őket, ha szűz, akkor szűz, ha nem, akkor nem.

Anyagi biztonság - erre nem vágyom, pedig már korosabb vagyok egy kicsit szerintem, mint az átlag olvasók, az a fontos, hogy szívből szeressen, nem tehet róla, ha szegénységbe született.

Védjen meg - ennek sem feltétele a kigyúrtság. Volt már 100 kilós, izmos, kigyúrt állat barátom, aki egy szócsatában csak állt mellettem és fülét-farkát behúzta; most pedig van egy 65 kilós, 173 centis barátom, aki egy ilyen szócsatában azonnal odaállt leoltani, aki belém kötött.

Nézem a külsőt - én sosem tagadtam, a külső megfog, a belső megtart/eltaszít. Nálam viszont nem számít a testalkat, csakis az arc.

Féltékenység - természetes, ha nem szeretem, ha a barátom elmegy pl. "iszogatni" a barátaival, bármi rossz kisülhet belőle, akár megcsalás, akár részegen őrjöngés, verekedés. De ha pl. horgászni megy, vagy biciklizni, az ellen egy rossz szavam nincs. A pasik is (akik féltik a szerelmüket) ellenzik, ha az asszony elmegy mondjuk egy "barátnős estére", ahol lesz iszogatás, bulizgatás. Az azért más, mint elmenni 2-3 órára egy plázába.


stbstb.... :)

2010. júl. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem teljesen értek egyet néhány pontoddal, de hát biztosan nője válogatja.

Szerintem a hűség és a szüzesség nem teljesen függ össze, lehet egy srác szűz, attól még megcsókolhat bármikor bárhol mást, de még akár tovább is léphet, hogy megtapasztalja azt is milyen más lánnyal miután ráérzett az ízére, szóval szerintem ez a kettő egyáltalán nem függ össze! Ha valamilyen szinten még is, akkor én pl így 20 évesen már nem vágyom arra, hogy egy szűz srácot vezetgessek, terelgessek, hogy csinálja, hogy ne csinálja stb. Volt hozzá szerencsém, de elég volt! Ha nagyon szerelmes lennék természetesen nem ez döntene, de nem szívesen! Jó szexre vágyom, nem tanítgatásra.

Valamilyen szinten számítanak az anyagiak, de nem ez az elsődleges szempont. Jól esik ha nem kell mindig otthon ülnünk, mert van pénze a páromnak is és nekem is, hogy elutazzunk egy napra valahova, vagy beüljünk egy pizzériába, egy kávézóba. Nem kell hogy engem meghívjon bárhol is, de jó ha nem "én tartom el" ilyen téren!

A másik... ha egy srác nem tudja kezelni a pénzét, az engem mérhetetlenül nyugtalanít. Tegyük fel megkeres 100 ezer ft-ot egy hónapban, és mivel még otthon lakik, ahelyett hogy nagy részét félretenné, elszórja bulikra, értelmetlen dolgokra! Ilyen srác mellett nem érezném anyagilag biztonságban magam, hiszen mi a biztosíték arra, hogy ha egyszer összeköltözünk és szükség lenne arra a pénzre is, akkor nem csinálja majd ugyanezt?

Attól hogy egy férfi külsőre nem kigyúrt, még megtud védeni egy nőt úgy gondolom, illetve itt nem csak a fizikai védelemről van szó, hanem arról is, hogy ha kell akkor kiálljon a párja mellett az illető, és ne ellene forduljon!

A külső természetesen valamelyest számít, de ha amúgy a srác személyisége lenyűgöz, akkor nem azzal fogok foglalkozni hogy miért szemüveges, vagy miért nincs hosszabb haja, sportosabb alkata, stb...

Számomra az is teljesen rendben van, hogy olykor a párom elmegy nélkülem bulizni, azt viszont elvárom hogy beszámoljon néhány dologról, hogy milyen volt, hol voltak, miket csináltak! Nem vagyok féltékeny típus, de cserébe az a minimum, hogy ő sem nyomoz utánam, ha én megyek el egyedül bulizni!

Az ellentmondások nem is annyira ellentmondások ha jobban a dolgok mögé nézel, illetve ez megint csak egy általánosítás, ami lehet hogy valakire igaz, de sok más lányra nem!! 20/L

2010. júl. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Első válaszoló:ha igaz,amit az a szótár állít,akkor az nagyon durva,ugyanis,ez azt jelenti,hogy a nők egyfolytában hazudnak és mellébeszélnek...

Nagyon jók a válaszok eddig,de várom a továbbiakat,a különlegesen értelmes válaszokért felpontozás jár!:)

2010. júl. 5. 11:22
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert ezeket nem ugyan azok a nők mondják... az egyiknek számít az izom, a másiknak nem (és ebből kifolyólag az sem, hogy meg tudja-e védeni), stb stb...
2010. júl. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

nem kéne ennyire általánosítani ezeket mindenkire.

az én nézőpontomból amit leírtál:

- a szüzesség és a hűség sztem nem függ össze

- anyagi biztonságot magamnak akarom megteremteni nem mástól várom el h eltartson.

- ahogy egy előttem szóló is írta nem az izomtól függ. a beszariakat nem szeretem az tény, de mondjuk énsem vagyok egy gyámoltalan kislány

- ahogy írták a külső megfog, a belső megtart/elveszít. fontos a külső de nem minden

- nem vagyok féltékeny. én is "elengedem" haverozni, kocsmázni, meccsre, ő is "engedjen el" ugyanide (nem vagyok egy shoppingolós fajta, inkább ezek vonzanak engem is :) amúgy meg ha meg akar csalni meg fog akkor is ha hisztizek, ha meg szeret akkor nem fog iszogatáskor sem


nem mondom h minden nő így gondolkodik, tény h vannak sokan akikre igaz amiket leírtál, mondjuk ez a féltékenykedős rész főleg. csak ne általánosíts!

2010. júl. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, azért tűnik ellentmondásnak, mert teljesen különböző lányokról és típusokról beszélsz összevonva.


Hűség - szüzesség nem függ össze. A nők tapasztalt férfit akarnak, nem akarják tanítgatni, mert akkor nem tudnak férfiként ránézni. A hűséget ez nem zárja ki, nincs ellentmondás.


Aki anyagi biztonságot vár el, az nem mondja, hogy nem érdekli a pénz. Én is elvárom, hogy anyagilag stabil legyen a párom, és ezt nem tagadom. Nekem is megvan a pénzem, és nem akarom se eltartani, se állandóan otthon ülni, mert neki nincs pénze. Igenis legyen pénze. A legtöbb felnőtt nő így gondolkodik, nincs ellentmondás.


Védelem - izmosság. Megint két külön típusról beszélsz. Az a nő, aki védelemre vágyik, nem mondja, hogy ne legyen a pasi izmos. Én is védelemre vágyom, és ezért mindig izmos és magas barátaim voltak. Nincs ellentmondás.


Külső számít, de mást mondanak. Ebben a pontban igazad van. Általában úgy szokott lenni, hogy a szép, vonzó nők bevallják, hogy fontos a külső, mert válogathatnak, viszont az idősebb, csúnyább lányok szoktak kamuzni, hogy nem számít a külső - persze, hiszen nem válogathatnak, és ezért szokott jönni a rizsa a belső értékekről. Ettől függetlenül a csúnya lányok is inkább helyes, magas férfit választanának, csak ezt égő lenne bevallaniuk, ezért hazudnak.


Féltékenység - ez szintén két külön típus. A nagyon féltékenyek általában oda-vissza függenek a pasijuktól, és ezért nincs is igényük a függetlenségre. Aki pedig nem féltékeny és elengedi a párját, az oda-vissza működik a kapcsolatban, tehát ott mindkét fél toleráns, megengedő. Ez is két típus, itt sincs ellentmondás.

2010. júl. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!