Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki az unokates...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki az unokatestvérével jár (t)?

Figyelt kérdés

Mielőtt azt hinnétek, nem áll szándékomban, csak kíváncsi vagyok, ki meri bevállalni XD

Mennyi ideig voltatok együtt? Meddig jutottatok? Mit szóltak a körülöttek élők (család, barátok)?

Légyszi írjatok kort, nemet és azt, hogy mikor történt?

Köszi


2010. júl. 5. 00:59
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Hát én 15 vagyok (lány), barátom 18. Negyedik unokatestvérek vagyunk :D Családom és övé is, különösen örültek, h milyen rendes srác/lány a párunk. Mellesleg még csak pettingnél tartunk (szűz vagyok, ő nem), de hamarosan magasabb szintre lép a kapcsolatunk.

Amúgy meg, ha jól tudom, vérfertőzés csak 2. illetve 3. vérrokonságig megy. De nyugodtan javítsatok ki, ha tévednék :P

2010. júl. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!