Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki az unokates...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki az unokatestvérével jár (t)?

Figyelt kérdés

Mielőtt azt hinnétek, nem áll szándékomban, csak kíváncsi vagyok, ki meri bevállalni XD

Mennyi ideig voltatok együtt? Meddig jutottatok? Mit szóltak a körülöttek élők (család, barátok)?

Légyszi írjatok kort, nemet és azt, hogy mikor történt?

Köszi


2010. júl. 5. 00:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
ja, monika show, balazs show.. :D
2010. júl. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ennyire unatkozol ?
2010. júl. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
még nem, de szívesen bevállalnám. hátha lefekszünk, oszt kész, elvisz a vérfertőzés. ne se törődj..
2010. júl. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
hát 1 hónapot voltunk együtt tapiztuk egymást anyukám örült neki ez 2 éve történt 3 éves lány puszika amúgy csak unoka hugom van
2010. júl. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Nem unatkozom, csak ha már ilyeneket olvasok, gondoltam egy próbát megér...de látom ilyenkor már nincs itt egy értelmes lélek sem. Lépek én is. Peace!

2010. júl. 5. 01:03
 6/21 anonim ***** válasza:
amúgy gondolom nálatok is megy a beltenyészet
2010. júl. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
ez 1 beteg dolog, és nem is tom, h ez h következhet be..
2010. júl. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
én kikérem magamnak értelmes vagyok csak én is unatkozom
2010. júl. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nálunk ilyenről szó sincs...fúj! Csak kíváncsi vagyok, más erről hogyan vélekedik.
2010. júl. 5. 01:05
 10/21 A kérdező kommentje:

01:05

Arra nem gondoltál még, hogy aludj? XD

2010. júl. 5. 01:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!