Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki az unokates...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki az unokatestvérével jár (t)?

Figyelt kérdés

Mielőtt azt hinnétek, nem áll szándékomban, csak kíváncsi vagyok, ki meri bevállalni XD

Mennyi ideig voltatok együtt? Meddig jutottatok? Mit szóltak a körülöttek élők (család, barátok)?

Légyszi írjatok kort, nemet és azt, hogy mikor történt?

Köszi


2010. júl. 5. 00:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
beltenyészet az egy vicces dolog lehet XD
2010. júl. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
nem ismerem az alvás fogalmát
2010. júl. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
fel is teszek eről egy kérdést mi az az alvás hmm meik topikba nah eről is felteszek egy kérdést de ezt meik topikba áááááá ez egy ördögi kör
2010. júl. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Te elhitted, hogy egy már szinte felnőtt 25 éves ember ide fog írni ? Nyomorék.
2010. júl. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
nem kell it durváskodni kicsit hülye na és akkor mi van XD
2010. júl. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Na ezen szakadtam XD

Látszik, hogy álmos vagy! Menj inkább aludni! Kérem, csak az válaszoljon, aki értelmes, és lehetőleg tud angolul vagy magyarul.

Köszönöm!:)

2010. júl. 5. 01:10
 17/21 A kérdező kommentje:

Az a hülye aki mondja...cöhh^^

Amúgy én is tettem már fel kamukérdést és csomóan bevették.

Na akkor ki a hülye?

2010. júl. 5. 01:12
 18/21 anonim válasza:
Korod?nemed? :D
2010. júl. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

16 éves lány vagyok

Miért is érdekel?

2010. júl. 5. 01:20
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Jártam vele (mindketten használtuk a lábunkat, ergo sétáltunk)... elmentünk együtt boltba, moziba, stb. Volt, hogy csak tíz percig tartott, volt, hogy napokig együtt voltunk. A rekord talán két hét (addig nyaraltam náluk). Lefeküdtünk... egymás mellé, ő az ágyába, én meg egy matracra. A többiek azt mondták, hülye lakli kamaszok vagyunk, folyton röhögünk, kussoljunk már el éjszaka, zavarjuk őket a folytonos beszélgetésünkkel.

Kb. minden évben összejövünk, kétéves korunk óta.


Meddig jutottunk? Négyévesen adott egy suta szájrapuszit, tavaly pedig éjjel kettőkor poénból egymás haját vasalgattuk.


18/L és F

2010. júl. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!