Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nyápic a legtöbb férfi?

Figyelt kérdés

Szerintem a férfiak 99%-a csak önmagát megjátszó, arcoskodó, valójában pedig gyenge és szerencsétlen pasi. Próbáljatok megcáfolni. Ha végigmegyek az utcán, akármelyik pasira ránézek, csak zavarodottan kapkodja a fejét, és próbálja adni a vagány csajozós fejet, miközben tudom, hogy semmi perc alatt a föld alá aláznám, ha mondjuk érzelmekről kellene beszélni.

Van kivétel, mert az eddigi pasijaim nem voltak ilyen puhap*csűek, de a legtöbb férfi egyszerűen szánalmas.

Szedjétek már össze magatokat végre!

21/L


2010. júl. 4. 20:40
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

Majdnem 4 év telt el a kérdés kiírása óta, a helyzet pedig csak rosszabb lett. Minden srác nyomja magába a fehérjét, pumpálják magukat és azt hiszik, hogy istenek, miközben összeszarják magukat a legkisebb konfliktus vagy kihívás után is. A fejek egyre üresebbek.

Csak szeretném elmondani, hogy találtam a maradék 1%-ból valakit, akivel boldog párkapcsolatban élek.

Ti pedig szenvedjetek csak tovább ;)

2014. máj. 23. 18:56
 32/35 anonim ***** válasza:
nemtudom mi lenne a nagyobb szenvedés veled lenni vagy egyedul. (veled lenni)
2014. máj. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
ki kérdezett téged? Ha olyan boldog vagy a paliddal, akkor minek jöttél ide kérkedni vele?
2014. máj. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Matekból nem voltál zseni azt látom. Amiket meg állítasz azt nem tudom elhinni. Talán 40%-ára jellemző és nem 99-re. Én meg kapkodom a fejem utána amikor meglátok egy jó csajt és van mikor látom ő is benne van. Leszólítani az utcán nem szoktam, mert nem onnan szedem össze őket. Nem vagyok egy nagy csajozós pasi. Mégis próbálkoztam ismeretlen lányoknál, de nem az utcán. Nem tudom miért fáj neked, hogy lehordasz minden férfit. Talán csúf vagy és pasi hiányod van. Egy biztos, nem tudsz felszedni egy pasit magadnak. Így meg tuti nem is fogsz.
2014. júl. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Legalább az a 4 év alatt is sikerült ez a híres kapcsolat?
2014. júl. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!