Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nyápic a legtöbb férfi?

Figyelt kérdés

Szerintem a férfiak 99%-a csak önmagát megjátszó, arcoskodó, valójában pedig gyenge és szerencsétlen pasi. Próbáljatok megcáfolni. Ha végigmegyek az utcán, akármelyik pasira ránézek, csak zavarodottan kapkodja a fejét, és próbálja adni a vagány csajozós fejet, miközben tudom, hogy semmi perc alatt a föld alá aláznám, ha mondjuk érzelmekről kellene beszélni.

Van kivétel, mert az eddigi pasijaim nem voltak ilyen puhap*csűek, de a legtöbb férfi egyszerűen szánalmas.

Szedjétek már össze magatokat végre!

21/L


2010. júl. 4. 20:40
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Szerintetek is beképzelt a legtöbb nő?


Szerintem a nők 99%-a csak önmagát megjátszó, magamutogató, valójában pedig ostoba és önbizalom hiányos csaj. Próbáljátok megcáfolni. Ha végigmegyek az utcán, akármelyik nőre ránézek kikenve kifenve mutogatja magát és próbálja adni, hogy mennyivel több ő másoknál, miközben tudom, hogy semmi perc alatt a föld alá aláznám, ha mondjuk tudományokról kéne beszélni.

Van kivétel, mert a barátaim között nincsenek ilyen beképzelt libák, de a legtöbb nő egyszerűen szánalmas.

Szedjétek már össze magatokat végre!

22/F

(elég jó válasz?) :D

2010. júl. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

hehe ha mindenkinek nagy lenne az onbizalma es nem felne a noktol =)) es nem engednek hogy a no parancsolgasson stb akkor alfahimek lennenek.


gondoljatok bele,kinek kell egy olyan pasi/lany aki megtesz mindent egy lanyert/fiuert?aki szegyenlos es hallgatag?semmi extrem nincsen benne,semmi kaland,semmi erdekesseg,semmi titokzatossag,semmi vicces dolog,semmi humorerzek,semmi szorakozas,semmi orult meglepetesek stb.stb.


akik leri bancoznak egy ilyen lanyt csak azert teszik mert nem lehet az ovek,de legbelul nagyon jol tudjak hogy meg ha nem is ismerik elvennek felesegul,es ha osszejonnek egy ilyen novel,hamar vege a kapcsolatnak,mert nem tudnak megfelelni a no elvarasainak,kissebb a statusuk,lebecsulik magukat.

emberek,olyan nincsen hogy egy not nem lehet megszerezni,ez nagy baromsag,csak tehetetlen ferfi van.


es a vilag legjobb nocsabasza az mystery a youtubon talaltak videokat rolla.


clyde88

2010. júl. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a nők 99%-a csak önmagát megjátszó, magamutogató, valójában pedig ostoba és önbizalom hiányos csaj. Próbáljátok megcáfolni.


22 19 es


igen pontosan,de miert nem beszelsz el egy parral,mar az elso ranezesre mielott megszollitanad,rajossz hogy csak megjatszak magukat,oket egy ket "neg" el elbizonytalanitod,es elvesztik azt a statust amit fejlesztettek,maris te kerulsz az ok szemeben magasabb rangletrara.


clyde88

2010. júl. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
0%
clyde88, hagyd ezt a pua-s fasságot, légy szíves.
2010. júl. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

22.o6

21/L

Nálad a pont!

2010. júl. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Hogy tudnál föld alá alázni egy fiút ha érzelmekről kellene beszélni?
2010. júl. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Normálatlan-e vagy kérdező?

A 20:49-es, hogy leosztott már téged, bizonyítva, hogy ő igazán nem nyápic, tudja mit csinál, te meg jössz rá azzal, hogy csak a szívébe tapostál. Ha más véleménye egy kicsit durva az máris nem jelent neked semmit?

2010. júl. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

clyde88, hagyd ezt a pua-s fasságot, légy szíves.


miert?hogy olyan nokkel jarjak akikkel szegyelek megjelenni a baratjaim elott?gondojjal csak bele,te is jobb not szeretnel (ha van mar baratnod) biztos nem o a te stilusod es nem ot tudnad szeretni a legjobban,errol lehet vitatkozni sokat,en maradok amilyen vagyok,en igy imadom magam ;)


clyde88

2010. júl. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Elmehetsz a jó anyucidba:) Akkor ti rólatok ne is beszéljünk jó? Mi meg mondhatjuk h a csajok 99%-a egy önző, számító kis luvnya, stb.. Ja és megnézném h pl te engem próbálnál föld alá alázni itt a feminista személyeddel, mert akkor én meg úgy pofán baszlak a fogaiddal együtt fog hullani az a nagy egód:) No meg szarok rá magasról h te nő vagy.:)
2012. márc. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Az utsó egy hülye megütni egy nőt... Kedves kérdező ha minden pasi 2m magas lenne kigyúrt és 2 ig se tudna elszámolni akkor mi szerint válogatnál? Fogadjunk hogy egy normális pasid se volt még...
2014. máj. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!