Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nyápic a legtöbb férfi?

Figyelt kérdés

Szerintem a férfiak 99%-a csak önmagát megjátszó, arcoskodó, valójában pedig gyenge és szerencsétlen pasi. Próbáljatok megcáfolni. Ha végigmegyek az utcán, akármelyik pasira ránézek, csak zavarodottan kapkodja a fejét, és próbálja adni a vagány csajozós fejet, miközben tudom, hogy semmi perc alatt a föld alá aláznám, ha mondjuk érzelmekről kellene beszélni.

Van kivétel, mert az eddigi pasijaim nem voltak ilyen puhap*csűek, de a legtöbb férfi egyszerűen szánalmas.

Szedjétek már össze magatokat végre!

21/L


2010. júl. 4. 20:40
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

Egyetértek, de nem 99%-uk, hanem 60-70%uk csak.Ez azért van mert ti nők ugye elvárjátok hogy magabiztos, önbizalommal teli macsók legyünk.Mit tud csinálni az ember ha ez nincs meg benne?Hát színészkedik és eljátssza hogy tele van önbizalommal, mert nem 2 perc megszerezni azt hogy valakinek egészséges önbizalma legyen!

Akinek meg nincs annak esélyt sem adtok lányok, ezért van ez így ahogy leírtad.

20f

2010. júl. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

Mi az hogy puhap*csűek?

Ha odamegyek egy lányhoz, kiröhög, kinevet a barátnőivel, megaláznak, hogyha normálisan reagálnátok erre lehet hogy merne az ember fia kezdeményezni.Akkor most én is azt mondom hogy a legtöbb nő szánalmas amiért gúnyolnak valakit aki csak ismerkedni szeretne velük.Fap*nák.Te is az alázásról beszélsz, és úgy érzem hogy irigység van benned valami miatt a pasik iránt akiket szidtál, mert túl felháborodsz ezen:D

2010. júl. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
jó, azért nem kell szidni a kérdezőt, részben tényleg igaza van, de azért a 99% túlzás szerintem :) és az is igaz, amit fiúk írnak, szinte összes csaj manapság egy hülye kis ribi, sajnos ez van :S de azért van nem egy-két kivétel. Én ismerek rendes fiúkat, akik nem teszik az agyukat, nem beképzeltek (egyébként igaz, a csajok többségének ez tetszik), és ismerek nagyon rendes lányokat is. Nem kéne ennyire általánosítani.
2010. júl. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
úgy értem, a csajok többségének a beképzelt fiúk tetszenek
2010. júl. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

hehe nagyon jo kerdes,a valaszokon meg jokat rohogtem eppen errol van szo,hogy nagynak kepzelik magukat,peddig pfffff,es a kerdezo amit utanna a kerdes utan irt,azzal 100% osan egyet ertek,igen ez igy van,volt egy olyan valasz hogy BMW s ku rvak,igen egy no biztonsagban kell erezze a jovojet,ugy penzben mint akkarmi masban,akik peddig riba ncozzatok,inkabb nem mondok semmit mivel sracc vagyok.


clyde88

2010. júl. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

1-2 higgadt és értelmes komment érkezett, a többieknek sikerült jól a szívébe taposni, ők össze-vissza r*bancoztak. Nyugodtan számoljátok ki, ez hány százalék. :D

(Még messze nem 99%, de konvergálunk...)

Látjátok, erről beszéltem!

Pusz:)

2010. júl. 4. 21:39
 17/35 anonim ***** válasza:
Miről beszéltél? Hol függ össze, hogy lerib@ncozunk, és az, hogy a fiúk 99%-a fatökű? Kíváncsi vagyok, mit dolgozol, és milyen iskolákat végeztél, hogy ennyire ostoba vagy. Most gyorsan nézz valami fasza egyetemet, meg egy menő állást, aztán írd be, úgyse hisszük el.
2010. júl. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
amúgy tényleg nevetséges, ahogy itt ribancoznak :)
2010. júl. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Kérdező, te isten vagy igaz?
2010. júl. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

A nők többsége az alfahím macsótípusra bukik. Persze nem minden srác ilyen, de nyílván ők is szeretnének (legalábbis idővel) egy normális párkapcsolatot, így kénytelen-kelletlen sokan felvesznek egy olyan arcot, ami valójában nem is a sajátjuk, de ez tetszik a lányoknak. Ezek a nők elvárják, hogy a pasi kemény legyen, és harcoljon értük, és menő legyen, meg gazdag, mert ők szépek, és cukik, és szintén nagymenők. Az sem árt, hogy ha ki tudják mutatni az érzelmeiket, mert az olyan édi-bédi, de mint ahogy előttem is írták páran, barátnők előtt pedig ki kell röhögni az ilyet.

Nem a pasik szánalmas nyápicok, csak a nőknél való megfelelési kényszer nyilván ezt váltotta ki. Én nem bántom a férfiakat, elhiszem, hogy ők is a szépet szeretik, csak ami túl szép, lehet, hogy romlott...

És kérem, ne kezdjük el, hogy bezzeg a lányok nem ilyenek, mert nem véletlen a smink, a szoli, a magassarkú és a fodrász, mert a nők is csak szebbek szeretnénk lenni, hol így, hol úgy.

Lássuk be, az lenne a szép, ha az férfi-nő nem pocskondiázná egymást, tisztelnénk az emberi érzéseket, és mélyen magunkba tudnánk nézni, hogy belássuk mit érhetünk el, és mit nem, illetve, hogy mitől lehetnénk jobbak, nem pedig mások. Egyértelmű, hogy a mai világban nem egyszerű a párkeresés, de ha csak egy kicsivel figyelmesebbek lennénk, már sokkal jobb lenne a helyzet. Figyelmesség lenne az is, ha a férfiakat nem könyvelnénk el nyápicnak. Főleg nem az összeset!

21/L

2010. júl. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!