Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a jövendőbelim! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a jövendőbelim! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nah jó csak járni készülünk, nem házasodni, de hívott egy buliba, én nem mentem, és mondta, hogy smárolt egy csajjal. Ez nekem baromi rosszul esik, tudom buli buli, de...hogy tehette? Ahh kiábrándultam belőle, pedig nagy reményeket fűztem a kapcsolatunkhoz. Mondjam neki, hogy már nem kérek belőle, vagy nézzem el neki?
2010. júl. 4. 13:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Erre mondják, hogy "majdnem megvolt" :D


Már bocs, de mi az, hogy "járni készültök"?

2010. júl. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
járni készülünk annyi mint legközelebb találkozunk, ő megkérdezi, hogy akarok-e járni vele, én pedig igent mondok.
2010. júl. 7. 15:11
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

:)

Ez elég vicces. És akkor megbeszélitek előre, hogy mikor kérdezi meg? Ő pedig tudja, hogy Te igent fogsz mondani? És akkor a NAGY TALÁLKOZÁS előtti napon még nem jártok, pedig tudjátok mindketten, hogy fogtok, hanem csak attól a naptól? Bocs, nem akarlak megsérteni, de ez nekem baromi fura, mivel nekem egyáltalán nem így alakult ki a kapcsolatom, nem beszéltük meg előre, meg sem kérdeztük egymástól, hogy járunk-e, hanem tudtuk magunktól is, hogy igen. Igaz, arról más volt a véleményünk, hogy mikortól. :D

2010. júl. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!